U-16 rinktinė pralaimėjo danams, abu „Sūduvos” futbolininkai pasirodė aikštėje

U-16 rinktinė pralaimėjo danams, abu „Sūduvos” futbolininkai pasirodė aikštėje

SS

Lietuvos U-16 rinktinė balandžio 12-15 dienomis dalyvauja Lenkijoje vykstančiame „UEFA development” turnyre. Šiandien jaunieji Lietuvos futbolininkai sužaidė pirmąsias rungtynes. Jose rezultatu 0-4 buvo nusileista Danijos bendraamžiams.

 

Dariau Butkaus ir buvusio „Sūduvos” futbolininko Mariaus Skinderio treniruojama Lietuvos rinktinė pirmąjį kėlinį sugebėjo atsilaikyti – rezultatas po 45 minučių kovos buvo 0-0. Tačiau antroje rungtynių dalyje Danijos futbolininkai įmušė net keturis įvarčius ir iškovojo užtikrintą pergalę.

 

Rungtynėse su Danija aikštėje pasirodė abu Marijampolės „Sūduvos” atstovai. Saugas Giedrius Matulevičius rungtynes pradėjo nuo pradžių, o puolėjas Markas Kardokas į aikštę išbėgo po keitimo.

 

Giedrius Matulevičius po rungtynių buvo nusivylęs rezultatu ir kritiškai įvertino savo paties pasirodymą.

„Rungtynes pralaimėjome skaudžiai, rezultatu 4-0. Danai žaidė gerai, visų rungtynių metu daug kontroliavo kamuolį, o mes buvome priversti gintis. Apie savo pasirodymą galiu pasakyti, kad sekėsi nekaip.”

 

Markas Kardokas antrino kolegai dėl to, kad Danijos rinktinė turėjo didelį pranašumą kontroliuojant kamuolį.

„Rungtynės buvo sunkios. Oro sąlygos taip pat – mačo metu lijo, todėl aikštė buvo labai slidi. Danijos komanda paliko gerą įspūdį, nes turi daug labai techniškų, puikiai aikštę matančių žaidėjų. Galima pasidžiaugti tuo, kad mūsų komandos atmosfera yra tikrai gera. Netikėta buvo, kad po rungtynių vaikai prašė žaidėjų autografų”,- šypsojosi Markas.

 

Kitas rungtynes Lietuvos U-16 rinktinė balandžio 13 dieną žais rungtynes su Norvegijos rinktine, o balandžio 15 dieną išmėgins jėgas su turnyro šeimininkais lenkais.