Trumpas sugrįžimas į A lygą pažymėtas 3 įvarčiais

Marijampolės „Sūduva“ pergalingai grįžo į Lietuvos futbolo A lygos kovas. Titulą ginantys čempionai 20-ojo turo susitikime namie 3:0 (1:0) įveikė Klaipėdos „Atlantą“.

„Sūduvos“ ekipoje šiose rungtynėse debiutavo saugas iš Juodkalnijos Jovanas Čadjenovičius, savo ruožtu, svečiai į Marijampolę atvyko su dar niekada A lygoje nepasirodžiusiu jaunimu ir legionieriais – Martunu Abovianu, Omaru Diarra bei Dawidu Smugu.

Būtent pastarasis „Atlanto“ naujokas iš Lenkijos kartu su šeimininkų ekipos puolėju Juliumi Kasparavičiumi buvo pastebimiausi pirmojo kėlinio žaidėjai. Atlantiečių vartininkas ne kartą gelbėjo svečius, o J. Kasparavičius dažniausiai stebėdavo, kaip jo komandos draugai nesėkmingai užbaigia atakas po jo perdavimų.

Visgi 37 minutę „Sūduva“ išsiveržė į priekį. Po Andro Švrljugos perdavimo į baudos aikštelę Giedriui Matulevičiui, šiam beliko tik pasiųsti kamuolį po skersiniu.

„Atlantui“ pirmame kėlinyje ne sykį itin plačiai šypsojosi sėkmė, vis dėlto 50-ąją minutę geriausios šiose rungtynėse progos neišnaudojo Algimanto Briaunio kariauna. Sau neįprastoje vidurio saugo pozicijoje rungtyniavęs Tadas Labukas puikiu perdavimu surado Deividą Lukošių, kurio smūgis skriejo greta virpsto.

EUROPOS LYGA MARIJAMPOLĖJE – RUGPJŪČIO 16-ĄJĄ!  ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR!

Klaipėdiečiai tuo metu buvo perėmę iniciatyvą, tačiau į aikštę metus Ovidijų Verbicką bei Robertą Vėževičių viskas stojo į savo vietas.

„Sūduva“ vėl užgulė svečių vartus, o rungtynių pabaigoje pasinaudojo varžovų nuovargiu ir pelnė du įvarčius. 80 bei 88 min. R. Vėževičiaus bei Povilo Leimono perdavimus įvarčiais pavertė puolėjas Rigino Cicilia.

Čempionai su 48 taškais savo atotrūkį nuo Vilniaus „Žalgirio“ padidino iki 11 taškų, tačiau už vilniečius yra sužaidę dviem mačais daugiau.

Antradienį marijampoliečiai išvyks į Rygą, kur ketvirtadienį 19 val. žais Europos lygos atrankos III atrankos etapo rungtynes su Jūrmalos „Spartaks“.