Treniruočių stovykla Kipre užbaigta pergale

Marijampolės „Sūduva“ per trečiąsias kontrolines rungtynes Kipre įveikė Jerevano „Urartu“ (Armėnija) ekipą rezultatu 1:0 (1:0).

2020 m. „Sūduvos“ abonementas – geriausia dovana ir sau, ir draugui!

ĮSIGYKITE DABAR!

Lietuvos čempionų ekipai šį kartą dėl nedidelių traumų negalėjo padėti Semiras Kerla ir Domagojus Pušičius, o rungtynes nuo pirmųjų minučių pradėjo Ignas Plūkas, Andro Švrljuga, Ivanas Hladikas, Algis Jankauskas, Aleksandaras Živanovičius, Thomas Salamonas, Povilas Leimonas, Giedrius Matulevičius, Renanas Oliveira, Josipas Tadičius ir Mihretas Topčagičius. Antrajame kėlinyje į aikštę žengė Vaidas Slavickas, Eligijus Jankauskas, Chrisas Goslinas ir Saulius Vikertas.

Mačo pradžioje aktyvesnė buvo „Sūduva“, žaidimas nuolat vyko „Urartu“ aikštės pusėje. Pavojingiausias buvo Thomaso Salamono baudos smūgis, po kurio nuo įvarčio armėnus šuolyje išgelbėjo vartininkas.

Sužaidus apie 30 min. žaidimas išsilygino ir jau Jerevano komanda ėmė ilgiau kontroliuoti kamuolį. Viena „Urartu“ ataka buvo itin pavojinga, bet „Sūduvą“ išgelbėjo puikiai sužaidęs I. Plūkas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje vis dėlto pasižymėjo Lietuvos čempionai. 43 min. po P. Leimono perdavimo į kairįjį atakos kraštą T. Salamonas vienu lietimu galingai šovė į vartus ir išvedė „Sūduvą“ į priekį.

Antrajame kėlinyje kova daugiausiai vyko aikštės viduryje, tik jo pradžioje po poros marijampoliečių klaidų varžovai atliko pavojingus smūgius, kuriais išlyginti rezultato vis dėlto nesugebėjo.

Vėliau vyko lygi kova be pavojingų progų ir rungtynės baigėsi minimalia „Sūduvos“ pergale.

Gyvenate ne Marijampolėje? Prisijunkite prie klubo įsigydami narystę be abonemento!

TAPKITE NARIU DABAR!

Ketvirtadienis yra paskutinė Lietuvos čempionų diena Kipre, penktadienio rytą marijampoliečiai paliks šią Viduržemio jūros salą.

Paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš 2020-ųjų sezoną „Sūduva“ žais vasario 22-ąją 15 val. Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenos manieže su Gardino „Neman“ (Baltarusija).