Trečiasis pasimatymas su „Jonava”

Šį ketvirtadienio vakarą kviečiame į … pasimatymą. Tiesa, gal ne itin tylų ir romantišką, bet , tikimės, kad įsimenantį ir aistringą ;-). Nes į svečius Marijampolėn atvažiuoja  FK „Jonava” Komanda, su kuria „Sūduva” turi savų sąskaitų dar nuo pirmojo šio čempionato turo rungtynių. Ir nesvarbu, kad po to buvo pergalė Jonavoje, nugalėti mėlynai- baltus privalu ir ARVI arenoje!   

 

Pažvelgus turnyrinėn lentelėn, rungtynių favoritu turėtų būti laikoma „Sūduva”, bet jau ir šis turas, kurio pirmosios rungtynės buvo sužaistos vakar, parodė, jog geresnė vieta lentelėje negarantuoja pergalės. Jonavos ekipoje yra nemažai įdomių žaidėjų, trenerių štabo kvalifikacija nekelia abejonių, tad mūsų turėtų laukti įdomios rungtynės.

 

Futbolo sinoptikai prognozuoja „įvarčių lietų”. Iš tiesų, šiais metais komandų tarpusavio rungtynėse įvarčių gausu. Po fenomenalių lygiųjų pirmame ture (3:3) sekė nemažiau aštrus susitikimas Jonavoje, pasibaigęs marijampoliečių pergale 4:1. Taigi, 11 įvarčių viena kitai komandos jau „įpliekė”, o statistika rodo, jog ir šiaip ekipos linkę daugiau atakuoti, kartais net primirštant savų vartų saugumą. Aišku, ekipų vartininkai tuo nelabai patenkinti…

 

Atsargiai – „kamuolių vagys”.  Antrojo rato tarpusavio susitikime buvo įmuštas ir vienas iš kurioziškesnių šio čempionato įvarčių. „Sūduvos” komandos vartus gynęs Ivanas Kardumas paėmė kamuolį į rankas po komandos draugo lietimo ir netikėtai nuskambėjo teisėjo švilpukas. Kol vartininkas klausiamai žiūrėjo šį teisėją, Tadas Eliošius žaibiškai susiorientavo situacijoje, tarsi arbūzų vagišius turguje išplėšė kamuolį iš varžovo rankų ir paritęs  „bumbulą” kelis metrus, suteikė galimybę komandos draugui įmušti į tuščius vartus. Taigi, perspėjimas „Sūduvos” gynėjams ir vartininkui – saugokite kamuolį kaip savo akį!

 

Pertrauka. Pirmenybės atsinaujina po pertraukos, susijusios su nacionalinių bei jaunimo rinktinių varžybomis. Jos metu „Jonavos“ klubas paskelbė, kad atsisveikina su dviems žaidėjais iš artimojo užsienio – komandoje neliko A.Čuchlejaus ir V.Barinovo. Taigi, iš vienos pusės, sumažėjo žaidėjų pasirinkimas. Kita vertus tai – proga įrodyti savo vertę ir naudą ekipai likusiems jos nariams. Keli „Jonavos“ žaidėjai buvo pakviesti į Lietuvos nacionalinės (M.Dapkus) ir U-21(B.Spietinis) rinktinių stovyklas. Aišku, „Sūduvos“ gretose tokių futbolininkų buvo žymiai daugiau. Įdomu, ar šis faktorius turės kokią nors reikšmę šio vakaro rungtynėse.    

 

Ar pavyks pasinaudoti varžovų kluptelėjimais?! Taip sutapo, jog vakar tarpusavyje lygiosiomis sužaidė artimiausi šiandieninių varžovų konkurentai – „Trakai“ ir „Stumbras“. Tad pergalė šios dienos rungtynėse leistų padidinti atotrūkį ar pralenkti oponentus. Ši aplinkybė turėtų būti papildomas stimulas abiejų komandų žaidėjams ieškoti laimės prie svetimų vartų…

 

 

 

 

2017.06.15, ketvirtadienis, Marijampolės ARVI arena

20:00  Marijampolės „Sūduva” – FK „Jonava“

Tiesioginė rungtynių transliacija – www.futbolo.tv

 

 

Naglis Miknevičius