„Sūduva“ pralaimėjo 11 metrų baudinių seriją ir baigė pasirodymą LFF taurėje

Trakų stadionas

Rungtynių teisėjas – Gediminas Mažeika

Trakų „Trakai“ – Marijampolės „Sūduva“

113′ [ 0 – 1 ] Nerijus Valskis ( 11m. )

119′ [ 1 – 1 ] Andžej Romeiko

 

„Sūduva“: D.Bartkus, D.Isoda ( 99′ G.Urba ), M.Ugge, P.Bašič, V.Bagdanavičius, P.Kiselevskis ( 46′ T.Snapkauskas ), M.Šoblinskas, V.Baranovskij ( 65′ M.Kdouh ), A.Brokas ( 115′ D.Tumosa ), K.Chvedukas, N.Valskis.

 

„Trakai“:  A.Likša, M.Makutunovič, D.Zachaževski, R.Blinovas, R.Solomin ( 78′ R.Masenzovas ), P.Malinauskas, A.Romeiko, J.Moroz, V.Lemežis, N.Misiuk, J.Januševski.

 

11 metrų baudinių serija: N.Misiuk ( neįmušta 0:0 ), M.Ugge ( įmušta 0-1 ), A.Romeiko ( įmušta 1-1 ), P.Bašič ( neįmušta 1-1 ), J.Moroz ( įmušta 2-1 ), M.Šoblinskas ( įmušta 2-2 ), R.Masenzovas ( įmušta 3-2 ), M.Kdouh ( neįmušta 3-2 ), K.Vilkin ( įmušta 4-2 )

 

Trakų futbolininkai „Sūduvos“ komandą pasitiko labai aktyviu ir agresyviu žaidimu. Aikštės šeimininkai neleisdavo marijampoliečiams rengti ilgų atakų ir kurti pavojingų progų. Atvirkščiai, „Trakai“ patys surengė kelias pavojingas atakas ir privertė dirbti vartininką Džiugą Bartkų.

 

Ypač aktyviai rungtyniavo aikštės viduryje žaidę Virmantas Lemežis ir Jevgenijus Morozas.

 

Po blankaus pirmojo kėlinio „Sūduvos“ trenerių štabas nusprendė vietoje Povilo Kiselevskio į aikštę mesti Tomą Snapkauską.

 

Antrajame rungtynių kėlinyje „Sūduvai“ ir toliau teko žaisti pagal aikštės šeimininkų taisykles – dominavo lėtas, klampus futbolas.

 

Pagrindiniam laikui einant į pabaigą, FK „Trakai“ turėjo pora gerų progų įmušti. Ypač pavojingai į „Sūduvos“ vartus smūgiavo J.Morozas.

 

Pirmojo pratęsimo 8 – ąją minutę „Sūduva“ surengė bene pavojingiausią ataką šiose rungtynėse. Karolis Chvedukas po gero komandos draugo perdavimo įsiveržė į baudos aikštelę, priartėjo prie vartų ir atliko smūgį į vartininko saugomą kampą, tačiau kamuolys pataikė į vartų virpstą ir proga liko neišnaudota.

 

Antrojo pratęsimo metu idealią progą pelnyti įvartį turėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Besiki Amashkeli. Jis iš keleto metrų smūgiavo į D.Bartkaus vartus, bet patikimai sužaidęs „Sūduvos“ vartininkas išlaikė rezultatą „sausą“.

 

Netrukus kitoje aikštės pusėje Nerijus Valskis kėlė kamuolį į „Trakų“ baudos aikštelę, o ten ranka sužaidė vienas iš aikštės šeimininkų gynėjų. Baudinį realizavo ir „Sūduvą“ į priekį išvedė tas pats N.Valskis.

 

Rankų nenuleidę trakiškiai sugebėjo rezultatą išlyginti. Andžej Romeiko sulaukė komandos draugo perdavimo į baudos aikštelę ir galva nukreipė jį į vartus. Netrukus teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą, kuri reiškė, kad bus mušami 11 metrų baudiniai.

 

O 11 metrų baudinių seriją laimėjo aikštės šeimininkai. P.Bašičiui ir M.Kdouh nepavyko įmušti nuo šios žymos, o trakiškių gretose suklydo tik  N.Misiuk.

 

Taigi šis pralaimėjimas reiškia, kad „Sūduva“ pasitraukia iš 2013 metų LFF „Druskininkų Hermio“ taurės varžybų, o FK „Trakai“ žengia į kitą etapą.