Telšiuose iškovota sunki pergalė

Penkiais įvarčiais pažymėtose dramatiškose rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ išplėšė pergalę prieš Telšių „Džiugą“ 3:2 (1:1).

Žemaitijos sostinėje pirmavo „džiugiečiai“, bet žaidimo kontrolę perėmusiems svečiams pavyko persverti rezultatą. Šeimininkai rungtynėms einant į pabaigą išlygino rezultatą, bet pergalę per pridėtą laiką „Sūduvai“ nukalė Xabi Auzmendi.

Rungtynes kaip ant sparnų pradėjo „džiugiečiai“. Po perdavimo į baudos aikštelę, Aivaras Emsis laimėjo oro dvikovą, o kamuolį priėmęs Nasko Milevas apžaidė vartininką Ivaną Kardumą ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Nors atsilikinėjo, „Sūduva“ daugiau kontroliavo kamuolį ir pradėjo kelti nemažai problemų varžovų gynybos linijai. 22 minutę svečiai turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą. Po puikaus tolimo Vaido Slavicko perdavimo į vartininko aikštelę, Serge‘as Nyuiadzi išniro vienas prieš vartus, bet vienu lietimu smūgiavo kamuolį šalia virpsto.

Galų gale, Victoro Basadre auklėtiniai pasiekė savo tikslą 35 minutę. X. Auzmendi nuo galinės linijos atliko perdavimą prieš vartus atsidūrusiam Jordanui N’Kololo, o jis įvykdė nesunkią užduoti įmušti.

Antrojo kėlinio pradžioje padai kaito šeimininkams. Vartininkui Mariui Paukštei teko atremti pavojingus Nicolas Gorobsovo ir Aleksandro Živanovičiau smūgius, o X. Auzmendi pataikė į virpstą. „Sūduvos“ spaudimas davė vaisių 60 minutę. Po M. Paukštės pražangos prieš J. N‘Kololo paskirtą 11 m. baudos smūgį šaltakraujiškai realizavo N. Gorobsovas ir išvedė savo komandą į priekį.

„Džiugas“ nesudėjo ginklų ir 79 minutę išlygino rezultatą. Po N. Milevo perdavimo iš kairiojo krašto, šalia virpsto tykojęs A. Emsis sėkmingai pakišo koją ir pelnė penktąjį savo įvartį šiame sezone.

Rungtynių pabaigoje progų turėjo abi komandos, bet sėkmingiau sužaidė „Sūduva“ – jau per pridėtą laiką X. Auzmendi smūgiu iš netolimo atstumo nuginklavo vartininką.

Iškovota pergalė Marijampolės klubui (55 tšk.) leido bent laikinai padidinti pranašumą nuo antroje vietoje žengiančio „Žalgirio“ iki septynių taškų.