Taurės turnyras baigtas ketvirtfinalyje

Marijampolės „Sūduvai“ nepavyko įveikti 2018 metų SHARP LFF taurės turnyro ketvirtfinalio barjero. Šviežumo po kelionės iš Škotijos ir ketvirtadienį vykusių Europos lygos rungtynių su Glazgo „Celtic“ stokoję Lietuvos čempionai nusileido Vilniaus „Žalgiriui“ 1:4 (0:2).

„Sūduvą“ didžiąją rungtynių dalį kontroliavo jų eigą, ilgiau valdė kamuolį, tačiau kurti pavojų prie varžovų vartų sekėsi sunkiai. Tuo metu vilniečiai rengė labai pavojingas kontratakas.

Marijampoliečių gynybą „Žalgiriui“ pirmą kartą pavyko įveikti jau 11 min., kai į baudos aikštelę siųstas kamuolys pataikė į „Sūduvos“ gynėjo ranką. Buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Liviu Antalas.

Antrasis įvartis krito 32 min., kai Ivanas Kardumas atrėmė pajongą L. Antalo smūgį, tačiau Louisui Oganai po akimirkos beliko įridenti kamuolį į vartus.

Po pertraukos tie patys žaidėjai kontratakų metu pasižymėjo dar po kartą ir padidino skirtumą net iki 4:0.

„Sūduvai“ garbės įvartį 72 min. sukūrė du po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai. Rigino Cicilia įsiveržė į „Žalgirio“ baudos aikštelę ir beveik nuo vartų linijos atliko perdavimo, po kurio Giedriui Matulevičiui beliko įmušti iš arti į tuščius vartus.

Per likusį rungtynių laiką marijampoliečiai turėjo dar keletą progų pasižymėti, bet jomis nepasinaudojo. Savo ruožtu, svečiai taip pat neleido I. Kardumui nuobodžiauti, bet rezultatas daugiau nepakito.

Po šių rungtynių „Sūduvos“ žaidėjai, kurie nėra pakviesti į Lietuvos rinktines, galės atsikvėpti. Kitas rungtynes Lietuvos čempionai vėl turėtų žaisti su „Žalgiriu“, tačiau tai jau bus A lygos rungtynės. Jos vyks rugsėjo 21-ąją 20 val. Vilniaus LFF stadione.