Tauragėje – lygiosios

Tauragės dirbtinės dangos aikštė

Rungtynių teisėjas – Saulius Atmanavičius

Tauragės „Tauras” – Marijampolės „Sūduva”

13′ [ 0 – 1 ] Nerijus Valskis (11m.)

29′ [ 1 – 1 ] Lukas Ankudinovas

45′ [ 2 – 1 ] Maksim Lukashevish

69′ [ 3 – 1 ] Jean Marin Landry – Asmin

89′ [ 3 – 2 ] Marius Šoblinskas

90+3′ [ 3 – 3 ] Nerijus Valskis

„Sūduva”: P.Davidovs, D.Tumosa ( 46′ V.Bagdanavičius ), T.Snapkauskas, M.Ugge, P.Daukša ( 41′ A.Brokas ), P.Kiselevskis, M.Šoblinskas, V.Baranovskij, P.Bašič, N.Valskis, T.Radzinevičius.

„Tauras”: E.Gertmonas, M.Lėkis, V.Kurmis, D.Malkevičius, R.Janilionis, M.Stanaitis, L.Ankudinovas, M.Lukashevich, J.Landry – Asmin, R.Vulpe, V.Dragūnevičius.

Šiose rungtynėse sužaidus apie 10 minučių, „Sūduva” surengė pirmą kiek pavojingesnę ataką ir ji pasibaigė įvarčiu. Nerijus Valskis smūgiavo į vartus iš baudos aikštelės. Kamuoliui lietus vieno  iš aikštės šeimininkų futbolininkų ranką buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo rezultatyviausias „Sūduvos” ir visos „Smscredit.lt A lygos” futbolininkas.

Po šio epizodo „Sūduvos” atakos dažniausiai strikdavo varžovų gynyboje, o tuo tarpu aikštės šeimininkai atliko pora pavojingų tolimų smūgių. Sužaidus apie pusvalandį, „Tauras” surengė labai gražią ataką, kurios smaigalyje atsidūrė jaunasis Lukas Ankudinovas. Jis buvo išvestas vienas prieš Pavelą Davidovą ir nedvejodamas pasiuntė kamuolį į tinklą.

Besibaigiant pirmajam kėliniui dar kartą suveikė nerašyta futbolo taisyklė „neįmuši tu – įmuša tau”. 41 rungtynių minutę puikią progą įmušti turėjo Tomas Radzinevičius. Jis išbėgo vienas prieš vartininką, smūgiavo į vartus, bet kamuolys praskriejo šalia virpsto. Po keleto minučių atsakomąją ataką surengė „Tauras”. Po perdavimo iš krašto „sūduviečiai” neišmušė kamuolio iš baudos aikštelės, o apsukriai ten sužaidęs Maksimas Lukashvevich iš kelių metrų atstumo nukreipė kamuolį į tinklą.

Antrajame rungtynių kėlinyje „Sūduva”pilnomis pajėgomis puolė į ataką, bet visos pastangos liko bergždžios. Nemalonumai dar labiau padidėjo, kai įpusėjus antrajam kėliniui „Tauras” surengė greitą kontrataką, kurią tiksliu smūgiu užbaigė legionierius Jean Marin Landry Asmin.

„Sūduva” turėjo aibę progų, bet išnaudoti jų nepavyko. Įmušti galėjo Valentinas Baranovskis, Tomas Radzinevičius, Audrius Brokas. Apmaudžiausiai savo proga pasinaudoti nepavyko Nerijui Valskiui. 80 rungtynių minutę teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Nerijaus smūgį atrėmė puikias rungtynes šiandien sužaidęs „Tauro” vartininkas E.Gertmonas.

Iki pagrindinio laiko likus žaisti apie minutę, Mariui Šoblinskui pagaliau pavyko sušvelninti skirtumą, o per pridėtą laiką neatsakingai sužaidusių varžovų klaida pasinaudojo N.Valskis. Taigi „Sūduvos” ir „Tauro” dvikova baigėsi lygiosiomis 3-3. Deja, šios rungtynės neleido „Sūduvai” ženkliau priartėti prie aukštesnias vietas turnyrinėje lentelėje užimančių komandų.

Kitas rungtynes „Sūduva” žais „Arvi” futbolo arenoje su Klaipėdos „Atlanto” komanda.