„Sūduvos“ uostamiestyje laukia „Atlanto“ barjeras

_MG_0075

Artėjantį trečiadienį Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų laukia išvyka į Klaipėdą. „Sūduviečiai“ „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėse susitiks su turnyrinės lentelės kaimynais – „Atlanto“ futbolininkais.

Tiek „Sūduva“, tiek „Atlantas“ praėjusį šeštadienį kovėsi dėl patekimo į Lietuvos futbolo federacijos taurės pusfinalį. „Sūduva“ be didesnio vargo rezultatu 10:1 nukovė kitą Marijampolės ekipą „Švyturį“. Keturis įvarčius pelnė „Sūduvos“ kapitonas Tomas Radzinevičius, kuris rungtyniavo vos vieną kėlinį, du tikslius smūgius pridėjo Ernestas Veliulis, po vieną kartą pasižymėjo Paulius Janušauskas, Eligijus Jankauskas, Predragas Pavlovičius bei Markas Kardokas.

„Atlantui“ teko gerokai pavargti dėl kelialapio į LFF taurės pusfinalį. Klaipėdiečiai Telšiuose susitiko su Pirmoje lygoje rungtyniaujančiu „Džiugu“. Pirmojo kėlinio pabaigoje Konstantino Sarsanjos auklėtiniai išsivežė į priekį, po tikslaus Mariaus Papšio smūgio. Rungtynėms artėjant link pabaigos, 83 minutę, „Džiugo“ futbolininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. Kai jau atrodė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą, dar kartą „iššovė“ Marius Papšys, kurio per teisėjo pridėtą laiką pelnytas įvartis atvėrė „Atlantui“ kelią į LFF taurės pusfinalį.

Trečiadienį laukia trečioji „Sūduvos“ ir „Atlanto“ šio sezono akistata. Iki šiol šio sezono tarpusavio mačuose geriau sekdavosi „Sūduvai“.  Marijampolės ekipa du kartus įveikė „Atlantą“, o trečiojo rato susitikimas „Arvi“ futbolo arenoje baigėsi lygiosiomis 3:3.

„Atlantas“ ir „Sūduva“ yra „Smscredit.lt A lygos“ turnyrinės lentelės kaimynai. Klaipėdiečiai po 22 turų yra surinkę 42 taškus ir vienu tašku lenkia ketvirtoje vietoje esančią „Sūduvą“, tačiau marijampoliečiai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

Trečiadienį Klaipėdos centriniame stadione vyksiančiose rungtynėse „Atlanto“ gretose dėl diskvalifikacijos rungtyniauti negalės gynėjas Rolandas Baravykas.

23-ojo „Smscredit.lt A lygos“ turo rungtynės tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks rugpjūčio 24 dieną, 18 valandą, Klaipėdos centriniame stadione.