„Sūduvos taurė“ išvyko į dzūkiją

Keturvalakių mokykla-daugiafunkcinis centras dalyvaudamas Masinio futbolo asociacijos inicijuojamame projekte „Linksmoji vasaros futbolo mokykla“ kartu su Marijampolės apskrities futbolo federacija rugsėjo 18  dieną organizavo tradicinį futbolo turnyrą „Sūduvos taurė 2014”, kuriame varžėsi berniukai ir mergaitės.

Šioje futbolo šventėje dalyvavo dvylika komandų: Birštono SC, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Simno gimnazijos, Alovės pagrindinės mokyklos, Alvito pagrindinės mokyklos, Marijampolės FC, Gižų Kazimiero Baršausko pagrindinės mokyklos, Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcinio centro, Vilkaviškio SM, Alksninės pagrindinės mokyklos komandos. Turnyras vyko Keturvalakių ir Gižų miesteliuose.

Komandoms sužaidus grupėse, ketvirtfinalyje ir pusfinaliuose paaiškėjo, kad mažajame finale susitiko Prienų komanda, kuri po įtemptų rungtynių 1-0 įveikė Simno antrą komandą. Finale dėl pirmos vietos birštoniečiai po baudinių serijos 2-1 nugalėjo Simno pirmąją komandą ir iškovojo pagrindinį trofėjų. Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo simnietis Arnas Ručys įmušęs devynis įvarčius.

Turnyro organizatorius buvo Martynas Karpavičius, o visoms varžyboms teisėjavo Marijampolės futbolo centro auklėtiniai Tadas ir Adas Galinskai. Futbolininkų sveikata rūpinosi visuomenės sveikatos specialistė Žydrūnė Čekanavičienė.

Šio turnyro globėjas Lietuvos respublikos seimo narys Albinas Mitrulevičius.

Marijampoliet-ms nepavyko apginti ''S-duvos taur-s'', jos ketvirfinalyje nusileido Bir-tono berniuk- komandai, kurie tapo turnyro nugal-tojais Turnyro nugal-tojai Bir-tono SC var-yb- akimirka. D-l kamuolio kovoja gyn-ja Brigita Barauskait-