„Sūduvos“ sezono atidarymo rungtynėse – himnas ir konkursai žiūrovams!

IMG_2150

 

 

Marijampolės „Sūduva“ į pirmąsias 2017 metų Lietuvos futbolo A lygos rungtynes su „Jonava“ (šeštadienį, 15 val. „Arvi“ futbolo manieže) susirinkusius žiūrovus pasitiks ne tik su atsinaujinusia komanda, bet ir su nauju požiūriu į renginį. Klubo tikslas – kiekvienas rungtynes paversti geriausiu ir laukiamiausiu savaitės renginiu mieste!

 

Į pirmąsias naujojo sezono rungtynes atvykę žiūrovai prieš pat „Sūduvos“ ir „Jonavos“ dvikovos pradžią giedos Tautišką giesmę.

 

Taip pat dar gerokai prieš rungtynes žiūrovų lauks komandos galimybių aptarimas su vienu iš žaidėjų, vyks konkursas, kurio nugalėtojas pelnys galimybę per mačo pertrauką laimėti 30 eurų vertės čekį „Sūduvos“ partnerės „Joma“ prekėms įsigyti.

 

„Sūduva“ šį sezoną ypatingą dėmesį skirs aktyvesnio komandos palaikymo rungtynių metu kūrimui. Visi į rungtynes susirinkę aistruoliai kviečiami prisijungti prie aktyviausios aistruolių grupės – „Sūduvos Sakalų“ – skanduočių, o keletas aktyviausių komandos palaikytojų bus pakviesti per rungtynių pertrauką prisijungti prie „Joma“ konkurso dalyvių.

 

„Sūduvos“ ir „Jonavos“ rungtynės šeštadienį prasidės 15 val., tačiau kviečiame visus futbolo gerbėjus atvykti į „Arvi“ areną bent 14 val. 30 min.

 

SUSIKURKIME SAU TIKRĄ FUTBOLO ŠVENTĘ!!!