„Sūduvos“ kelyje – „Hegelmann“

Antradienį 18 val. Marijampolės „Sūduva“ Kaune pradės „Optibet A lygos“ 16 turo rungtynes su „Hegelmann“ komanda.

Abi komandos šias rungtynes pasitinka būdamos ne pačios geriausios nuotaikos po išvykų į Žemaitiją. „Sūduva“ šeštadienį Telšiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Džiugu“, o „Hegelmann“ penktadienį Gargžduose pralaimėjo „Bangai“ 0:1.

Lygos turnyro lentelėje šiuo metu aukščiau yra Kauno rajono atstovai. „Hegelmann“ per 15 turų surinko 29 taškus (8 pergalės, 5 lygiosios, 2 pralaimėjimai) ir žengia treti, o 24 taškus (6 pergalės, 6 lygiosios, 3 pralaimėjimai) turinti „Sūduva“ – penkta.

Kauno rajono ekipa yra įmušusi 24 įvarčius, į savuosius praleidusi 10, marijampoliečių įvarčių santykis yra 19:11.

Rezultatyvumu „Hegelmann“ ekipoje išsiskiria po 5 kartus pasižymėję puolėjas Lazaras Sajčičius ir saugas Vilius Armanavičius. Be to, pastarasis yra atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus (geriausias rodiklis komandoje).

Pirmojo rato tarpusavio rungtynes komandos žaidė balandžio 10 dieną „Hikvision“ arenos manieže. Tuomet „Sūduva“ mačą pasitiko itin išretinta traumą, o pirmajame kėlinyje dėl tos pačios priežasties dar teko keisti Olivier Rommensą ir Tomislavą Gomeltą, kuris negali rungtyniauti iki šiol.

Nepaisant visų sunkumų, rungtynės vyko apylygiai, o jų baigtį nulėmė vienintelis taiklus tolimas kauniečių legionieriaus Yukiyoshi Karashimos smūgis 55 minutę.

„Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Miguelio Moreiros asistentas Eivinas Černiauskas prieš antradienio rungtynes išskyrė keletą varžovų stiprybių.

„Tai yra komanda, turinti savo braižą, ji labai gerai jaučiasi turėdama kamuolį. Iki šiol „Hegelmann“ pralaimėjo tik du kartus, tai daug pasako apie jų gerą ir drausmingą gynybą, – kalbėjo treneris. – Mūsų varžovai daug dėmesio skiria standartinėms padėtims, todėl kiekviena pražanga ar kampinis gali būti pavojingi.“

„Sūduvos“ rungtynes su „Hegelmann“ bus galima stebėti tiesiogiai per TV3play platformą.