„Sūduvos“ kelyje – atsinaujinęs „Panevėžys“

Marijampolės „Sūduva“ sekmadienį 17 val. 55 min. „Hikvision“ arenoje žais labai svarbias „Optibet A lygos“ rungtynes su „Panevėžiu“.

Aukštaitijos sostinės ekipa po 19 rungtynių turi 39 taškus ir šiuo metu lygoje žengia trečia. Marijampoliečiai po 20 rungtynių turi 32 taškus ir užima penktąją poziciją.

Šį sezoną komandos susitiko dukart ir pasidalino po pergalę savo aikštėse vienodu rezultatu 2:1. Balandžio 2-ąją Panevėžyje šeimininkus 48 min. į priekį išvedė Linas Klimavičius, 66 min. Justinas Januševskis rezultatą išlygino, tačiau 81 min. Ulysse Diallo išplėšė pergalę savo ekipai. Būtent šis mačas tapo paskutiniu prie „Sūduvos“ vairo ispanui Victorui Basadre.

Antrą kartą komandos susitiko gegužės 21-ąją Marijampolėje. „Panevėžys“ vėl įmušė pirmas (12 min. pasižymėjo Wandersonas Melo), tačiau dar pirmajame kėlinyje „Sūduva“ įmušė pergalę atnešusius įvarčius (42 min. pasižymėjo Olivier Rommesas, o per teisėjo kompensuotą laiką – Xabi Auzmendi).

Prieš išvyką į Marijampolę panevėžiečių komanda gerokai pasikeitė. Ją paliko graikas Chrysovalantis Kozoronis, o papildė net 4 žaidėjai: senegalietis gynėjas Seydina Keita bei trys puolėjai – bosnis Adnanas Bašičius, kolumbietis Sebastianas Vasquezas ir  18-metis lietuvis Martinas Perveinis.

„Sūduva“ pastarąjį antradienį žaidė oficialias rungtynes išvykoje su „Kauno Žalgiriu“ (2:2), tuo metu panevėžiečiai turėjo pertrauką, kurios metu liepos 30-ąją namie sužaidė kontrolinį mačą su  vienu Pirmosios lygos lyderių Kėdainių „Nevėžiu“. Rungtynes Aukštaitijos sostinėje šeimininkai laimėjo 4:2 (1:2), o įvarčius jiems pelnė S. Vasquezas, Rokas Stanulevičius, Nasko Milevas (11 m. b.) ir M. Perveinis (11 m. b.).

Aistruoliai bilietus, kurie kainuoja vos nuo 2 eurų, gali įsigyti bilietai.lt tinklalapyje bei prekybos taškuose.