„Sūduvos“ gerbėjams – specialus leidinys apie komandą

Marijampolės „Sūduvos“ gerbėjai, šiandien atvykę į rungtynes su „Trakais“ (pradžia – 20 val.), stadione galės įsigyti naujieną – pirmąjį leidinio „#MesSūduva“ numerį.

36 puslapių žurnale sūduvių gerbėjai ras kiek kitokius, nei įprasta, interviu su komandos vyriausiuoju treneriu Vladimiru Čeburinu, vartininku Ivanu Kardumu ir kitais žaidėjais, išsamų pasakojimą apie marijampolietį, 5 kartus Lietuvos čempioną Gytį Gelgotą, daug autografams rinkti skirtų „Sūduvos“ žaidėjų nuotraukų.

Autografų rinkėjams – specialūs lapai.

„Mūsų komanda antrus metus iš eilės surengė įspūdingą žygį Europos taurių turnyruose, debiutavome Čempionų lygoje. Keliaudami nuolat bendraujame su savo daug patirties sukaupusiais varžovais, gilinamės į tai, kaip jie dirba įvairiose srityse. Tokių klubų kaip „Sion“, Razgrado „Ludogorec“, Nikosijos APOEL, Belgrado „Crvena zvezda“ ar Glazgo „Celtic“ praktiniai pavyzdžiai ir geranoriški patarimai mums yra neįkainojami, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas. – Daug kalbama apie spaudos leidinių gyvenamas paskutiniąsias dienas, tačiau Glazge išvydome puikiai gyvuojantį „Celtic“ savaitinį žurnalą, nuostabios kokybės rungtynių programėles. Be to, matome, kad tarp „Sūduvos“ aistruolių vėl išpopuliarėjo autografų rinkimas – žaidėjai juos dalina po kiekvienų rungtynių, o mes nuolat sulaukiame užklausimų, ar galima įsigyti ką nors, ant ko būtų galima rinkti futbolininkų parašus. Tad šiame leidinyje ir rasite ne tik įvairių straipsnių, bet ir dalies žaidėjų nuotraukas su paruoštomis vietomis autografams.“

„Sūduvos“ žurnalas nebus mėnesinis, jis komandos gerbėjus pasieks keletą kartų per metus. Pirmasis 2019-ųjų numeris su išsamiu kito sezono komandos pristatymu taps ir nemokama dovana visiems, tapusiems „Sūduvos“ klubo nariais. Apie pasarąją naujieną taip pat bus galima perskaityti jau šiandien pirmajame „#MesSūduva“ numeryje.

„Sūduvos“ žurnalą parengė leidykla-spaustuvė „Piko valanda“, leidinys kainuos 3 eurus.

Nuo rugsėjo 27-osios žurnalą bus galima įsigyti parduotuvėje „Nuo pieštuko iki…“ (Gedimino g. 14, Marijampolė) ir internetinėje parduotuvėje nuopiestuko.lt.