„Sūduvos“ atstovui – kvietimas dalyvauti „EA SPORTS FIFA 23 Global Series“ atkrintamųjų „PLAY-IN“ etape

„Sūduvos“ atstovui – kvietimas dalyvauti „EA SPORTS FIFA 23 Global Series“ atkrintamųjų „PLAY-IN“ etape

Gegužės 6 d. įvyko „Esporto A lygos“ finalai, kuriuose varžėsi stipriausiai keturi klubai: Kauno raj. „Hegelmann“ (Domas Burba), Telšių „Džiugas“ (Šarūnas Petkevičius), Vilniaus „Žalgiris“ (Paulius Janušonis) ir Marijampolės „Sūduva“ (Aironas Baniulis).

Pirmajame pusfinalyje D. Burba nugalėjo Š. Petkevičių, serijoje iki dviejų pergalių laimėjęs 2:0.

Kitame pusfinalyje varžėsi P. Janušonis ir A. Baniulis, o ten triumfavo marijampolietis, nugalėjęs varžovą serijoje 2:0.

Finale susitiko „Hegelmann“ ir „Sūduvai“ atstovaujantys žaidėjai. Po inirtingos kovos D. Burba 2:1 laimėjo prieš A. Baniulį ir pasidabino pirmojo „Esporto A lygos“ sezono auksu.

Finalininkai gavo kvietimą dalyvauti „EA SPORTS FIFA 23 Global Series“ atkrintamųjų „PLAY-IN“ etape. Tai – vienas prestižiškiausių turnyrų esporto pasaulyje, kuriame varžosi stipriausi esporto ir futbolo klubai.

Apie „Esporto A lygos“ finalus mintimis pasidalino ir LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius.

„Džiugu, kad finalinės kovos buvo atkaklios ir jose sulaukėme daug intriguojančių rungtynių. Pirmas sezonas tikrai nenuvylė ir jau pradedame dėliotis darbus kitam sezonui, kuriame tikimės dar didesnio dalyvių kiekio bei dėmesio iš žiūrovų pusės“, – sakė E. Abromavičius.