„Sūduvai“ įteikti aukso medaliai

Kėdainių arenoje praūžė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) bendruomenės šventė, kurioje buvo apdovanotos 2018 metais LFF organizuotuose turnyruose geriausiai pasirodžiusios komandos ir kiti bendruomenės nariai.

Geriausiuosius renginyje sveikino ir apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, šakinių futbolo asociacijų vadovai bei futbolo apskričių prezidentai. Jaukią atmosferą šventėje kūrė muzikantas Jonas Lengvinas ir dainininkė Kristina Radžiukynaitė.

„Malonu, kad vienoje vietoje susibūrėme, vienas kitą pasveikinome, pasidžiaugėme už praėjusius metus. Manau, kad toks renginys bendruomenei yra reikalingas.“, – sakė LFF prezidentas T. Danilevičius.

Šiais metais su įprastiniais LFF A lygos, Pirmos lygos, Moterų A lygos, senjorų ir veteranų pirmenybių laureatais taip pat buvo pagerbti SHARP Elitinės jaunių lygų prizininkai, LFF II lygos, salės futbolo ir paplūdimio futbolo čempionatų nugalėtojai.

Šventėje buvo apdovanoti ir masinio futbolo bendruomenės entuziastai. „Masinio futbolo klubo“ apdovanojimu įvertintas Aukštaitijos flagmanas „Utenis“. „Masinio futbolo projekto“ prizą atsiėmė spec. treniruotes spec. poreikių vaikams  rengusios Kristina Surdokaitė ir Aušra Kriškoviečienė. „Metų savanoriu“ tapo vaikus su kompleksine negalia treniruojantis kineziterapeutas Aurimas Tilindis. „Masinio futbolo lyderio“ apdovanojimas įteiktas Vilkijos miestelio bendruomenei meilę futbolui įskiepijusiai Fedorčak šeimai, o didžiąją dalį gyvenimo moterų futbolui atidavusi trenerė Romualda Dubinskienė buvo apdovanota „Moteris už futbolą“ prizu.

2018 m. sezono LFF apdovanojimų laureatai:

SHARP Elitinė U-15 jaunių lyga
1 vieta: SM „Tauras“- FK „Kauno Žalgiris“
2 vieta: Vilniaus FM
3 vieta: Panevėžio FA „Panevėžys“

SHARP Elitinė U-16 jaunių lyga
1 vieta: Vilniaus „Žalgiris“
2 vieta:  Šiaulių SG-FA „Šiauliai“
3 vieta:  Klaipėdos FSM-FK „Atlantas“;

SHARP Elitinė U-17 jaunių lyga:
1 vieta: Šiaulių SG-FA „Šiauliai“
2 vieta: Vilniaus „Žalgiris“
3 vieta: Panevėžio R. Sargūno SG

SHARP Elitinė U-19 jaunių lyga:
1 vieta: Vilniaus FM
2 vieta:  SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“
3 vieta: Alytaus FA „Dainava“;

Masinio futbolo asociacijos apdovanojimai:

Masinio futbolo klubas: Utenos „Utenis“;
Masinio futbolo lyderis: Fedorčak šeima;
Moteris už futbolą: Romualda Dubinskienė;
Metų savanoris: Aurimas Tilindis;
Moterų futbolo projektas/renginys: spec. treniruotės spec. poreikių vaikams;

Lietuvos veteranų (50 m. ir vyresnių) pirmenybės:
1 vieta: FVK „Dainava“
2 vieta: „Ekrano senjorai“
3 vieta: FVK „Šiauliai“;

Lietuvos veteranų (35 m. ir vyresnių) pirmenybių prizininkai:
1 vieta: Gargždų „SC Veteranas“
2 vieta: Vilniaus „Prelgentai“
3 vieta: Alytaus „Dainava“

Salės futbolo čempionato ir taurės nugalėtojas: Kauno „Vytis“;
Paplūdimio taurės nugalėtojai: Vilniaus „Audra“;
Paplūdimio čempionato nugalėtojai: Vilniaus „Igol“;

II lygos Vakarų zonos pirmenybės:
1 vieta: Kretingos „Minija“
2 vieta: Plungės „Babrungas“
3 vieta: Mažeikių „Atmosfera“

II lygos Pietų zonos pirmenybės:
1 vieta: Kauno „Hegelmann Litauen“
2 vieta: Kazlų Rūdos „Šilas“
3 vieta: Kybartų „Sveikata“

I lygos pirmenybės:
1 vieta: „Panevėžys“
2 vieta: Alytaus „Dainava“
3 vieta: Gargždų „Banga“

I lygos korektiškiausia komanda: „Pakruojis“

Moterų A lygos čempionatas:
1 vieta: Šiaulių „Gintra-Universitetas“
2 vieta: „Kauno Žalgiris“
3 vieta: Gargždų „Banga“

Apdovanojimas už nuopelnus Lietuvos futbolui: Šiaulių „Gintra-Universitetas“;

LFF A lygos korektiškiausia komanda: „Palanga“

LFF A lygos čempionatas:
Pirma vieta: Marijampolės „Sūduva“ 
Antra vieta: Vilniaus „Žalgiris“
Trečia vieta: „Trakai“