„Sūduva“ užtikrintai žengė į sekantį LFF taurės etapą

32‘ [0:2] R.Vėževičius
44‘ [0:3] M.Kardokas

„Sūduvos“ sudėtis:

I.Matuzas, M.Činikas, D.Isoda, G.Matulevičius(46‘D.Antanavičius), D.Šešplaukis(72‘E.Veliulis), O.Verbickas, M.Kardokas, R.Vėževičius(52‘M.Altiparmakovskis, A.Jankauskas,  H.Ndongas(46‘ A.Živanovičius), D.Galkevičius.

Kaip ir laukta, rungtynės prasidėjo „Sūduvos“ atakomis. Su pirmaisiais antpuoliais šeimininkai susitvakė, tačiau 6-ą minutę greita Marijampolės ekipos ataka baigėsi tiksliu Roberto Vėževičiaus smūgiu iš Artimo atstumo – 1:0.

„Sūduva“ ir toliau kontroliuoja žaidimą, rezga ataką po atakos, bet galutinėje stadijoje pritrūksta tikslumo. Galėjo pasižymėti M.Kardokas, G.Matulevičius.

Žaidimas ir toliau vyksta dažniausiai „Hegelmann Litauen“ aikštės pusėje, tiesa, pirmajame kėlinyje šeimininkai ginasi gana organizuotai, retkarčiais bandydami kontratakuoti. Kartą pavojingai smūgiuoja šeimininkų saugas Benas Olencevičius,- kamuolys praskrieja netoli vartų konstrukcijos.

„Sūduva“ didina spaudimą, 28-ą minutę iš patogios pozicijos virš vartų smūgiuoja O.Verbickas. Aktyviai kraštuose darbuojasi R.Vėževičius ir D.Šešplaukis.

32-ą minutę eilinė pavojinga „Sūduvos“ ataka baigiasi smūgiu iš toli, kamuolys atšoka nuo šeimininkų gynėjo, prie jo pirmasis atsiduria Robertas Vėževičius ir šaltakraujiškai siunčia kamuolį į vartus antrą kartą – 2:0.

Ir toliau žaidimo braižas nesikeičia. Puikios progos nepavyksta išnaudoti Giedriui Matulevičiui. Užtat baigiantis kėliniui Giedrius reabilituojasi. Puikus jo prasiveržimas, idealus perdavimas ir Markas Kardokas siunčia kamuolį į tuščius vartus – 3:0! Tokiu rezultatu ir baigiasi pirmoji rungtynių pusė.

Po pertraukos „Sūduvos“ gretose pasirodo Aleksandras Živanovičius, pakeitęs Henrį Ndongą, o vietoj Giedriaus Matulevičiaus aikštėn žengia Domantas Antanavičius.

Antrojo kėlinio pradžioje puikios galimybės pelnyti trečiąjį savo įvartį  neišnaudoja R.Vėževičius. Netrukus jis keičiamas, aikštėje – Marjanas Altiparmakovskis.

58-ą minutę Markas Kardokas iššoka vienas prieš vartininką , tačiau kamuolį siunčia virpstan. Žaidimas ir toliau vyksta panašiu braižu, kamuolį dažniau kontroliuojant „Sūduvai“.  Šeimininkai irgi bando suregzti vieną kitą pavojingesnį išpuolį.

72-ą minutę aikštėje pasirodo E.Veliulis, pakeitęs D.Šešplaukį. Marijampoliečiai ir toliau dauguma laiko praleidžia varžovų aikštės pusėje, nors rungtynių tempas krito.

Rungtynių pabaigoje marijampoliečių pranašumas dar labiau išryškėja, varžovai dažnai nespėja paskui greitesnius mūsiškius, stabdo juos pražangomis, kelis kartus baudžiami geltonomis kortelėmis.

Rungtynių baigtis nekėlė abejonių, „Sūduva” pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 3:0.