„Sūduva“ trečią kartą įveikė Panevėžio komandą

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos 13 turo rungtynes savo aikštėje pranoko „Panevėžį“ minimaliu rezultatu 1:0 (1:0).

Principinis A lygos mūšis – jau netrukus. Kviečiame pasirūpinti savo vietomis dabar, nes bilietų kiekis – ribotas!

⚽️2020-08-12 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris“

Pirmajame kėlinyje aikštėje daug aktyvesnė buvo „Sūduva“, beveik visą laiką kontroliavusi mačo eigą.

Jau 13 min. marijampoliečius į priekį išvedė Thomas Salamonas, kai prie baudos aikštelės linijos dėkingai atšokusį kamuolį tiksliu smūgiu pasiuntė į vartų tinklą.

Tas pats krašto gynėjas, šį kartą rungtyniavęs vidurio saugo pozicijoje, galėjo pasižymėti dar dukart. Kartą jo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpsą, o vėliau – į tinklą iš išorinės vartų pusės.

Be to, po Josipo Tadičiaus smūgio kamuolys pataikė į skersinį.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva“ toliau kontroliavo jo eigą, o gera proga pasižymėti nepasinaudojo Giedrius Matulevičius.

Vis dėlto panevėžiečiai po truputį perėmė kamuolio kontrolę ir ėmė patys grasinti šeimininkų vartams. Laimei, „Sūduvai“ pavyko apsiginti ir iškovoti 3 taškus.

Po šio mačo marijampoliečiai liko A lygos lyderių pozicijoje – jie po 13 turų yra surinkę 32 taškus.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais rugpjūčio 7 d. 20 val. išvykoje su „Kauno Žalgiriu“.