„Sūduva“ tęs kovą Europos lygoje

Marijampolės „Sūduva“ per Čempionų lygos atrankos II etapo atsakomąsias rungtynes namie nusileido Belgrado „Crvena zvezda“ komandai 0:2 (0:2) ir užbaigė savo debiutinį pasirodymą elitiniame turnyre. Dabar Lietuvos čempionai kelsis į Europos lygos varžybas, kurių atrankos III etape tikriausiai susitiks su Jūrmalos „Spartaks“ (pirmosios rungtynes turėtų būti žaidžiamos rugpjūčio 9-ąją Latvijoje, antrosios – rugpjūčio 16-ąją Marijampolėje).

Atsakomąsias rungtynes su Serbijos čempinais lietuviai pradėjo aktyviai, tačiau jau 8 min. „Crvena zvezda“ žaidėjas El Fardou Benas smūgiu į tolimąjį kampą pelnė įvartį ir sunaikino bevek visas marijampoliečių viltis kovoti dėl kelialapio į kitą etapą.

Be to, 38 min. serbai pasinaudojo „Sūduvos“ žaidėjų klaida ir perėmę kamuolį įmušė antrą kartą – pasižymėjo Nemanja Radonjičius.

Lietuvos čempionai per šias rungtynes varžovams daugiausia grasino tolimais smūgiais, tačiau nei Robertui Vėževičiui, nei Ovidijui Verbickui tokiu būdu pasižymėti nepavyko.

Geriausia „Sūduvos“ proga buvo sukurta pačioje rungtynių pabaigoje, kai Julius Kasparavičius smūgiu galva kamuolį vis dėlto pasiuntė greta vartų.