„Sūduva“ su „Džiugu“ vėl sužaidė lygiosiomis

„Optibet A lygos“ 15-ojo turo mače Marijampolės „Sūduva“ išvykoje su Telšių „Džiugu“ pasidalino po tašką – 2:2 (1:1).

Rungtynių pradžioje svečiai atidavė kamuolio kontrolę šeimininkams, tačiau pastarieji aštriais epizodais neišsiskyrė. Pirmoji pavojingai atakavo „Sūduva“ – po Vaido Slavicko perdavimo Levanas Mačarašvilis pavojingai smūgiavo galva, priversdamas Vincentą Šarkauską rodyti meistriškumą.

26-ąją minutę „Džiugas“ suklydo aikštės viduryje ir varžovai surengė greitą išpuolį. Jevgenas Protasovas surado prie baudos aikštelės buvusį Kule Mbombo, kuris taikliu smūgiu iš maždaug 16 metrų išvedė komandą į priekį.

Vis dėlto sūduviečiai ilgai pranašumu nesidžiaugė: po 11 minučių Jorge Eduardo atliko perdavimą iš dešiniojo krašto Ivo Brazo link, o portugalas smūgiu iš arti atstatė pusiausvyrą.

Maža to, antrame kėlinyje I. Brazas mušė galva ir kamuolys atsimušė į skersinį. Tiesa, „Džiugas“ po šio epizodo neužtruko išsiveržti į priekį. J. Eduardo vėl ieškojo komandos draugų baudos aikštelėje, kur galiausiai 58-ąją minutę nuo V. Slavicko atšokęs kamuolys atsidūrė vartuose.

Telšių ekipa galėjo pasižymėti ir trečią kartą, tačiau po keitimo aikštėje pasirodęs Periclesas nepasinaudojo dviem puikiomis progomis. Už tai džiugiečiai buvo nubausti – 83-iąją minutę Saido Hamuličiaus spirtas kamuolys baudos aikštelėje atsimušė į Luko Ankudinovo ranką, o teisėjo skirtą baudinį realizavo K. Mbombo.

Legionierius iš Kongo Demokratinės Respublikos įmušė penktą įvartį šiemet ir susilygino su kitais rezultatyviausiais čempionato žaidėjais.

Po šio mačo 24 taškus turinti „Sūduva“ lygos turnyro lentelėje lieka penkta, o kitas rungtynes jau antradienį 18 val. žais Kaune su „Hegelmann“.