Įvarčių fiestą antrame kėlinyje surengusi „Sūduva“ įveikė „Šiaulius“

„Arvi“ futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Saulius Atmanavičius

Marijampolės „Sūduva“ 5–0 Šiaulių „Šiauliai“

55′ [1-0] N. Jamak

60′ [2-0] M. Šoblinskas

61′ [3-0] T. Radzinevičius

71′ [4-0] T. Radzinevičius (11 m.)

79′ [5-0] V. Slavickas

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva“: D. Bartkus,M. Živkovič, I. Tsyvilka, D. Isoda, V. Slavickas, A. Kecap, E. Veliulis, N. Jamak (65’ P. Kiselevskis), A. Vaskela (73’ D. Antanavičius), K. Laukžemis (46’ M. Šoblinskas),T. Radzinevičius.

„Šiauliai“: P. Valinčius, M. Ivanov, R. Gedminas (73‘ R. Balčiūnas), D. Medžiaušis, O. Godin, T. Birškys, S. Jurgilas, A. Mika, J. Petravičius, S. Olberkis, E. Tamulevičius (12‘ E. Jankauskas).

33-ojo turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes su „Šiauliais“ Marijampolės „Sūduva“ pradėjo be traumuotų Karolio Chveduko, Valentino Baranovskio ir dėl geltonų kortelių rungtynes privalėjusio praleisti gynėjo Maximiliano Ugge.

Nuo pat mačo pradžios Marijampolės ekipa užgulė „Šiaulių“ vartus. Kelis kartus pavojingai baudos aikštelėje sužaidė Tomas Radzinevičius, tačiau tinkamai smūgiuoti puolėjui neleido varžovų gynėjai, o vėliau pats „Sūduvos“ kapitonas po Ernesto Veliulio perdavimo smūgiavo netiksliai.

„Sūduva“ 11 mačo minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, kuomet po Marko Živkovičiaus perdavimo vienu lietimu įvartį įmušė Admiras Kecapas, tačiau šoninis teisėjas užfiksavo taisyklių pažeidimą ir įvarčio neįskaitė.

Nors pavojus dažnai kildavo prie „Šiaulių“ vartų, tačiau rungtynių pradžioje progą pelnyti įvartį turėjo ir „Šiauliai“. Po perdavimo iš krašto slysdamas šiaulietis lietė kamuolį ir šis praskriejo greta Marijampolės ekipos vartų virsto.

25 rungtynių minutę startinėje sudėtyje pradėjęs Karolis Laukžemis komandos draugo perdavimą bandė uždaryti galva, tačiau buvo netikslus. Po kelių minučių atakos smaigalyje ir vėl atsidūrė K. Laukžemis, tačiau ir šį kartą „sūduviečio“ smūgis galva praskriejo virš vartų.

Kėlinio pabaigoje puikiai sužaidęs „Šiaulių“ vartininkas Povilas Valničius, kuris atrėmė į baudos aikštelę įsivežusio Karolio Laukžemio stiprų smūgį į artimąjį vartų kampą.

Pirmame kėlinyje „Sūduva“ turėjo ne vieną progą įmušti, tuo tarpu „Šiauliai“ taip pat sukėlė keletą „gaisrų“ marijampoliečių baudos aikštelėje, bet pirmoje mačo pusėje įvarčių nebuvo pasiekta.

Antrąjį kėlinį „Sūduvos“ saugas Admiras Kecapas pradėjo „aštriu“ perdavimo iš krašto, o aukščiau varžovų gynėjų iššokęs Tomas Radzinevičius smūgiavo galva, tačiau kamuolys pralėkė virš vartų.

Vos po kėlių momentų laimę iš toli išbandė „sūduvietis“ Arminas Vaskela, tačiau jo smūgį iš maždaug 20 metų atmušė puikų šuolį pademonstravęs Povilas Valinčius.

55 minutę Marijampolės ekipa sugebėjo išsiveržti į priekį. Po aukšto perdavimo sumaištis kilo „Šiaulių“ baudos aikštelėje, tuo pasinaudoję „sūduviečiai“ rado atsidengusį Nerminą Jamaką, kuris šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Vos po kelių minučių po keitimo aikštėje pasirodęs Marius Šoblinskas tiksliu smūgiu iš maždaug 12 metrų atstumo nubaudė varžovų vartininką ir padvigubino rezultatą.

„Sūduvos“ spurtas tuo nesibaigė. 61 minutę komandos draugo perdavimą iš krašto vienu lietimu uždaręs Tomas Radzinevičius padidino rezultatą iki 3:0 marijampoliečių naudai.

Pelnę tris įvarčius „Sūduvos“ futbolininkai nemažino apsukų ir kūrė vieną pavojingą progą po kitos. Dar kartą laisvas smūgiavo T. Radzinevičius, vėliau A. Kecapas atliko puikų reidą ir įsiveržęs į vartininko aikštelę smūgiavo tiesiai. Vos po kelių minučių po T. Radzinevičius techniškai susitvarkė kamuolį vartininko aikštelės prieigose ir smūgiavo į vartus, tačiau smūgį atmušė užtikrintai sužaidęs P. Valinčius.

71 minutę Vaido Slavicko reidą baudos aikštelėje neleistinai nutraukė „Šiaulių“ gynėjai. Teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį užtikrintai realizavo antrąjį savo įvartį pelnęs T. Radzinevičius.

79 minutę gražia ataka žiūrovus pamalonino „sūduviečiai“. Puikią kombinaciją sužaidė T. Radzinevičius ir V. Slavicas, pastarasis po puolėjo perdavimo kulnu „sušaudė“ Povilą Valinčių ir pelnė gražų įvartį.

Rungtynių pabaigoje traumą patyrė Ernestas Veliulis ir savo komandą paliko rungtyniauti mažumoje, nes „Sūduva“ nebeturėjo keitimų. Tačiau jėgos greitai išsilygino – už pražangą antra geltona kortele buvo nubaustas bei iš aikštės išvytas Dovydas Medžiaušis.

Besibaigiant susitikimui Marijampolės ekipa turėjo dar keletą puikių progų padidinti persvarą, tačiau to padaryti nepavyko nei T. Radzinevičiui, nei M. Šoblinskui, kurie buvo labai arti įvarčio.

Marijampolės „Sūduva“ antrame kėlinyje surengė tikrą įvarčių fiestą bei užtikrintai įveikė „Šiaulius“. Du įvarčius pelnė T. Radzinevičius, o po vieną pridėjo Nerminas Jamakas, Marius Šoblinskas bei Vaidas Slavickas.

IMG_9952 IMG_9956 IMG_9960 IMG_9965 IMG_9978 IMG_9983 IMG_9986 IMG_9990 IMG_9992 IMG_9994 IMG_9997 IMG_9999