„Sūduva” ir „Šiauliai” sužaidė be įvarčių

Rungtynių teisėjas – Nerijus Dunauskas

Marijampolės „Sūduva” 0 – 0 Šiaulių „Šiauliai”

„Sūduva”: P.Davidovs, N.Radžius ( 27′ V.Lasevičius ), P.Daukša, M.Ugge, R.Xin ( 66′ V.Bagdanavičius ), P.Leimonas, P.Bašič, P.Kiselevskis, V.Baranovskij, N.Valskis, M.Kdouh.

„Šiauliai”: Š.Jurevičius, E.Pšelenskis, D.Lunskis, M.Fridrikas, F.Zderič, T.Eliošius ( 63′ M.Vorobjovas ), R.Urbelis ( 46′ D.Jankauskas ) , L.Mushnikov ( 75′ R.Gedminas ), A.Vaskela, M.Rašo, N.Tokič.

Po pirmojo rato rungtynių su „Atlantu” „Sūduvos” ekipoje įvyko vienas pasikeitimas – vietoje Audriaus Broko mačą nuo pradžių pradėjo Povilas Kiselevskis.

Pirmąją progą pasižymėti „Sūduva” turėjo sužaidus apie 10 minučių. Legionierius iš Kinijos Ren Xin įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiavo į vartus iš gana aštraus kampo. „Šiaulių” vartininkui Šarūnui Jurevičiui teko pavargti, kad susidorotų su šiuo bandymu.

Pirmojo kėlinio pabaigoje neblogą galimybę pasižymėti turėjo Nerijus Valskis. Jis sulaukė sėkmingai krašte sužaidusio Valentino Baranovskij perdavimo, smūgiavo į vartus, bet savo komandą vėl išgelbėjo Š.Jurevičius.

Antrajį kėlinį komandos pradėjo aktyviu žaidimu, tačiau rungtynėms artėjant į pabaigą žaidimo tempas krito. Neblogą galimybę pasižymėti „Sūduva” turėjo sužaidus apie 70 minučių. N.Valskis atliko tolimą baudos smūgį, kurio pagauti nesugebėjo ir prieš save atmušė varžovų vartininkas.

„Sūduvos” ir „Šiaulių” susitikime netrūko techninio broko, neteisingų sprendimų  ir kovos aikštės viduryje. Taigi rezultatas 0-0 buvo  dėsninga rungtynių pabaiga.