„Sūduva“ revanšavosi „Stumbrui“

Lietuvos futbolo A lygos čempionė Marijampolės „Sūduva“ čempionato lyderių akistatą pasitinka pergalingomis nuotaikomis.

11-ojo turo dvikovoje namuose marijampoliečiai atsirevanšavo Kauno „Stumbrui“ už nesėkmę pirmame rate ir varžovus įveikė rezultatu 2:0 (1:0).

Tiesa, dvikova, kaip ir reikėjo tikėtis, čempionams nesiklostė lengvai. Kauniečiai taip pat sugebėjo regzti pozicines atakas, tačiau pirmojo kėlinio viduryje „Sūduva“ perėmė iniciatyvą.

Arti įvarčio buvo antrą kartą rungtynes starto sudėtyje pradėjęs Vytautas Andriuškevičius. Gynėjui baudos aikštelėje atšoko kamuolys, tačiau futbolininko smūgį atrėmė Rodrigo Josviaki.

Brazilo apmaudui, jau netrukus jam teko skaudžiai nudegti. 28-ąją minutę R. Josviaki po pakelto kampinio neužtikrintai gaudė kamuolį, kuris atsidūrė pas Eligijų Jankauską, o po akimirkos – ir vartų tinkle.

55 minutę antrame mače iš eilės įvarčiu pasižymėjo Tosaintas Rickettsas. Kanadietis sulaukė puikaus Andro Švrljugos perdavimo ir, atitrūkęs nuo varžovo, tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

Vis dėlto „Stumbro“ komanda nepalūžo ir pradėjo atakuoti čempionų vartus, priversdama savo meistriškumą rodyti Ivaną Kardumą. Legionierius iš Kroatijos puikiai susitvarkė su pavojingais Levano Mačarašvilio, Andrejaus Čiofu bei Matheuso Bissi smūgiais.

Paskutinėje susitikimo atkarpoje kauniečiai jėgų šturmui neberado, o čempionai savo šansais kontratakose nepasinaudojo.

Šeštą pergalę iš eilės iškovojusi „Sūduva“ su 27 taškais pakilo į turnyro lentelės viršūnę, o penkiuose iš eilės mačuose pergalingo rakto nerandantis „Stumbras“ su 15 taškų žengia penktas.