„Sūduva“ pralaimėjo Šiauliuose

4-ajame „Optibet A lygos“ ture Marijampolės „Sūduva“ išvykoje pralaimėjo „Šiauliams“ 0:3 (0:3).

Alyga.lt

Visi įvarčiai buvo pelnyti dar pirmajame kėlinyje.  23 min. Eligijus Jankauskas atliko reidą kairiuoju kraštu, perdavė kamuolį Danieliui Romanovskiui, o pastarasis pasiuntė jį į marijampoliečių vartų tinklą. Verta paminėti, kad „Sūduvos“ vartininkui Giedriui Zenkevičiui situacijos nepalengvino ir po rikošeto skriejimo kryptį pakeitęs kamuolys.

„Sūduvos“ futbolininkai antroje pirmojo kėlinio pusėje kiek daugiau laiko praleido „Šiauliai“ aikštės pusėje, tačiau 36-ąją minutę aikštės šeimininkai sėkmingai kombinavo marijampoliečių baudos aikštelėje, o ataką vainikavo E. Jankausko tikslus smūgis į buvusios komandos vartus.

43-iąją minutę E.Jankauskas išniro vienas prieš G. Zenkevičių ir vėl pasinaudojo savo proga (3:0).

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas antrajame kėlinyje rungtynių vaizdą bandė pakeisti atliktais keitimais. Marijampoliečių atakose atsirado daugiau aštrumo, tačiau po keleto pavojingų Oyinlolos Kayode ir Lino Zingerto smūgių šeimininkus gelbėjo vartininkas Lukas Paukštė.