„Sūduva“ peržengė „Spartaks“ barjerą ir laukia „Celtic“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai per Europos lygos atrankos III etapo atsakomąsias rungtynes sužaidė lygiosiomis 0:0 su Jūrmalos „Spartaks“ ir žengė į atrankos atkrintamąjį etapą dėl svečiuose iškovotos pergalės rezultatu 1:0.

Atsakomosios rungtynės „Arvi“ arenoje buvo klampios, aikštėje buvo daug dvikovų, kamuolį ilgaiu kontroliavo Latvijos čempionai, tačiau kurti pavojingas progas prie vartų abiems komandoms sekėsi vienodai sunkiai.

Žiūrovams iki pertraukos bene labiausiai įsiminė du tolimi Guilherme Finklerio šūviai, po kurių kamuolys zvimbė visiškai greta „Spartaks“ vartų virpsto.

Bene pavojingiausia svečių ataka buvo surengta 62 min., kai iš patogios padėties aliktą lavio smūgį blokavo pasiaukojančiai griuvęs Vaidas Slavickas.

„Spartaks“ futbolininkams bandant rengti „Sūduvos“ vartų apgultį ir vieną po kito baudos aikštelę be didesnės sėkmės siunčiant kamuolius, atsirado daug progų marijampoliečių kontratakoms. Vis dėlto ir Lietuvos čempionams tokiomis progomis naudotis nesisekė – vis pritrūkdavo paskutinio tikslaus perdavimo, o geriausioje padėtyje atsidūręs Jovanas Čadjenovičius smūgiavo tiesiai į svečių vartininką.

Nepaisant klampių rungtynių, „Sūduva“ vis dėlto pasiekė savo – žengė į Europos lygos atrankos atkrintamąjį etapą, kuriame susitiks su Glazgo „Celtic“.

Pirmąsias rungtynes komandos žais rugpjūčio 23-ąją Marijampolėje, o atsakomąsias – rugpjūčio 30-ąją Glazge.