„Sūduva” patyrė pralaimėjimą Tauragėje

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai sužaidė septintąsias draugiškas rungtynes šiame pasirengimo cikle. Šįkart marijampoliečiai išvykoje rezultatu 0-2 nusileido  „Tauro“ futbolininkams.

Tauragės dirbtinės dangos aikštė
Tauragės „Tauras“ 2 – 0 Marijampolės „Sūduva“
77‘ [ 1 – 0 ] Vytautas Dragūnevičius
90‘ [ 2 – 0 ] Vytautas Dragūnevičius

„Sūduva“: D.Bartkus ( 46‘ P.Davidovs ), D.Isoda, M.Ugge, P.Daukša ( 83‘ A.Breivė ), V.Lasevičius, V.Bagdanavičius, P.Basič, R.Ledesma, N.Valskis, V.Baranovskij, A.Brokas ( 60‘ M.Kdouh ).

Rungtynės prasidėjo agresyviu Tauragės futbolininkų žaidimu. Spaudžiant keleto laipsnių šaltukui, aikštės šeimininka kibia gynybai stengėsi atlaikyti marijampoliečių atakas. Vis dėlto „Sūduva“ sukūrė keletą itin pavojingų epizodų pirmajame kėlinyje. Aktyviai atakos smaigalyje žaidė Audrius Brokas, Nerijus Valskis.
Antrajame kėlinyje pora „Sūduvos“ smūgių į vartų plotą atrėmė ir buvęs Marijampolės komandos vartininkas Martynas Matuzas.

Lemiama tapo šių rungtynių 77 minutė, kai „Tauro“ futbolininkui atliekant perdavimą į baudos aikštelės gilumą kamuolys pataikė į Pauliaus Daukšos ranką, o teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį.

Gautą šansą išnaudojo „Tauro“ puolėjas Vytautas Dragūnevičius. Nepaisant to, kad Pavelas Davidovs kamuolį lietė, jis vis tiek kirto vartų liniją, o „Tauro“ komanda išsiveržė į priekį.

Netrukus Marijampolės komandos treneriai sustiprino puolimą, aikštėje paliko tris gynėjus ir spaudė aikštės šeimininkus prie jų vartų. Vis dėlto spaudimas ir keliami kampiniai naudos nedavė, o pačioje mačo pabaigoje dar vieną šansą gavę tauragiškiai išnaudojo ir jį – antrąjį įvartį pelnė  V.Dragūnevičius.