„Sūduva” pasirengimą sezonui pradėjo lygiosiomis

IMG_5457

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes prieš artėjantį 2013 metų sezoną. Marijampoliečiai savo aikštėje susitikimą su Suvalkų „Wigry“ komanda baigė be įvarčių.
Marijampolės „Arvi“ futbolo arenos maniežas
Marijampolės „Sūduva“ 0  – 0 Suvalkų „Wigry“

„Sūduva“: P.Davidovs ( 31‘ D.Lastauskas; 61‘ D.Bartkus ), V.Lasevičius ( 71‘ A.Kulikauskas ), V.Bagdanavičius, P.Leimonas, M.Ugge, D.Tumosa, K.Chvedukas ( 46‘ D.Isoda ), T.Eliošius ( 88‘ M.Kardokas ), V.Baranovskij ( 65‘ K.Strolys ), A.Brokas ( 87‘ G.Matulevičius ), A.Breivė ( 60‘ A.Kliučinykas ).

Marijampolės komandos gretose šiose rungtynėse debiutavo kol kas vienintelis į peržiūrą atvykęs legionierius iš Italijos Maximiliano Ugge. Jis pirmajame kėlinyje kartu su Povilu Leimonu sudarė vidurio gynėjų duetą, antroje mačo dalyje žaidė greta Dariaus Isodos.

Nors ir neoficialiose rungtynėse, bet „Sūduvos“ gretose debiutavo ir du jaunieji Marijampolės futbolo centro auklėtiniai – Giedrius Matulevičius bei Markas Kardokas. Wigry“ komandos atakos smaigalyje rungtyniavo buvęs Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Povilas Lukšys.
Suvalkų ir Marijampolės klubų susitikimas baigėsi be įvarčių, nors progų pasižymėti komandos turėjo. „Sūduva“ turėjo neblogų galimybių laimėti dėka vėlyvo įvarčio, bet likus žaisti keletą minučių atakos smaigalyje atsidūrusiam Tadui Eliošiui pasižymėti nepavyko.

Pirmąsias draugiškas rungtynes kiek apkartino  pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Karolio Chveduko patirta trauma.

„Sūduvos“ komandos vyriausiasis treneris Darius Gvildys liko patenkintas pirmuoju komandos testu: „ Turint omenyje, kad žaidė nemažai dublerių, pasirodymą vertinu teigiamai. Kelis pavojingus epizodus, kuriuos turėjo „Wigry“ komanda sukūrėme mes patys, o ne varžovai. Turime dar daug darbo, ypatingai su progų realizacija, nes šiandien vėl liko neišnaudotos 3-4 galimybės įmušti. Antrasis kėlinys buvo sudėtingesnis, atlikome daug keitimų, tai šiek tiek išbalansavo žaidimą. Geriau viską pamatysime po video analizės. Tačiau bendrai rungtynes vertinu teigiamai, vyrai laikėsi disciplinos, žaidė su tinkamu „atsinešimu“.“
Strategas neskubėjo daryti išvadų apie į peržiūrą atvykusio M.Ugge žaidimą: „Sunku pasakyti, ar šis futbolininkas mums tiks. Jis neseniai atvyko į Lietuvą ir  vertinti jo žaidimo negalima. Šią savaitę treniruosimės, o rungtynėse su Balstogės komanda galėsime objektyviau įvertinti gynėjo žaidimą.“
Treneris teigė, kad į Lietuvą sugrįžęs legionierius iš Brazilijos Rafaelis Ledesma prie komandos treniruočių prisijungs jau pirmadienį.