„Sūduva“ palaužė ir „Atlantą“ (video santrauka)

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai per atidėtas A lygos 22 turo rungtynes išvykoje palaužė Klaipėdos „Atlantą“ 2:1 (1:1) ir sumažino atsilikimą nuo antrąją vietą užimančių „Trakų“ iki minimumo.

Tai buvo pirmoji sūduviečių pergalė prieš „Atlantą“ šį sezoną – anksčiau visi trys tarpusavio susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Šiandien pirmame kėlinyje komandos epizodiškai perimdavo iniciatyvą ir keisdavosi pavojingų atakų bangomis. Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo marijampoliečiai, o Karolis Laukžemis turėjo gerą galimybę pasižymėti. Deja, jo smūgį iš baudos aikštelės atrėmė vartininkas Arkadijus Želninas.

Vis dėlto 15 min. K. Laukžemis jau džiaugėsi įvarčiu – gavęs Jeremy Manzorro perdavimą, jis klaidinančiu judesiu prasprūdo pro gynėjus ir galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

Po praleisto įvarčio klaipėdiečiai metėsi į puolimą. Gerą galimybę turėjo Nemanja Ivanovas, bet jo galva siųstą kamuolį į kampinį nukreipė vartininkas Ivanas Kardumas. Vis tik 25 min. I. Kardumas jau negalėjo išgelbėti komandos, kai Davidas Andronikas tolimu stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą.

Vėliau jau „Sūduva“ susigrąžino iniciatyvą, bet daugiau įvarčių iki pertraukos nebuvo pelnyta.

Antro kėlinio pradžioje dėkingą galimybę įmušti antrą įvartį turėjo „Atlantas“, tačiau Dmitrijaus Mazalevskio smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos išmušė Algis Jankauskas.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, marijampoliečiai vis didino spaudimą ir rezgė vieną grėsmingą ataką po kitos. Tuo metu Klaipėdos futbolininkai atsakydavo kontrišpuoliais ir vieno jų metu į vartus skriejusį kamuolį vėl atmušė „Sūduvos“ gynėjai.

Vis dėlto, Marijampolės komanda šiame mače sugebėjo išplėšti tris taškus. 86 min. šeimininkų vartų sargas A. Želninas nesėkmingai atmušė Andro Švrljugos smūgį ir tuo pasinaudojęs Giedrius Matulevičius iš kelių metrų atstumo pelnė pergalingą.

Artimiausias rungtynes Marijampolės komanda žais spalio 11-ąją 18 val. „Arvi“ futbolo arenoje su „Kauno Žalgiriu“.

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.