„Sūduva” nusileido Švedijos klubui

Aya Napa mieste stovyklaujanti „Sūduvos” ekipa šiandien sužaidė trečiąsias draugiškas rungtynes čia. Marijampoliečiai nusileido Stokholmo „Brommapojkarna” klubui rezultatu 1-3.  Dėl ypatingai panašių abiejų klubų aprangų „Sūduvos” futbolininakams teko rungtyniauti apsirengus geltonas skiriamąsias liemenes.

IF „Brommapojkarna” 3 – 1  Marijampolės „Sūduva”

11′ [ 1 – 0 ]

42′ [ 1 – 1 ] Arminas Vaskela

51′ [ 2 – 1 ] iš 11 metrų baudinio.

86′ [ 3 – 1 ]

„Sūduva”: D.Bartkus ( 61′ J.Popiera ), M.Činikas, M.Ugge, G.Urba ( 61′ D.Isoda ), M.Kovacevič ( 76′ P.Daukša ), P.Kiselevskis (22′ M.Grigaravičius ), M.Šoblinskas, V.Baranovskij ( 49′ D.Tumosa; 70′ M.Kardokas ), A.Vaskela, K.Chvedukas ( 73′ E.Puzara ), M.Kdouh (46′ A.Brokas )

Rungtynes abi komandos pradėjo drausmingai žaisdamos gynyboje ir neleisdamos varžovams sukurti progų įvarčiui pelnyti. Deja, pirmasis rungtynių įvartis tarsi iš niekur „krito” į „Sūduvos” vartus. Švedijos klubo futbolininkas iš gana aštraus kampo smūgiavo į Džiugo Bartkaus saugomus vartus, tačiau Marijampolės klubo vartų sargui nepavyko smūgio atmušti ir kamuolys įsirideno į vartų plotą.

Kėlinio pabaigoje panašiu kuriozu savo įvartį pelnė ir „Sūduva”. Arminas Vaskela stipriai „skersavo” kamuolį iš dešiniojo aikštės krašto, o nesėkmingai jį gaudyti bandęs „Brommapojkarna” vartininkas nukreipė jį į vartus.

Antrasis mačo kėlinys „priklausė” Švedijos klubui. „Sūduvos” atakoms dažniausiai trūkdavo kūrybingumo ir jos strigdavo ties aikštės viduriu. „Brommapojkarna” klubas taip pat nesukūrė įsimintinų progų, tačiau ir be jų sugebėjo pasiekti rezultatą.

Antrojo kėlinio pradžioje mačo arbitras skyrė 11 metrų baudinį už Mariaus Činiko pražangą baudos aikštelėje. Nors rungtynėse su Krasnojarsko „Enisey” komanda D.Bartkus sugebėjo išgelbėti komandą, tačiau šįkart „Brommapojkarna” futbolininkas smūgiavo per aukštai ir per stipriai, kad „Sūduvos” vartininkas galėtų kuo nors padėti.

Trečiąjį įvartį Švedijos klubas pelnė rungtynėms artėjant į pabaigą. Vienas iš Švedijos klubo futbolininkų atliko puikų tolimą smūgį į apatinį vartų kampą, o vartuose stovėjęs Justinas Popiera nesuspėjo padėti savo komandai.

Rungtynėms artėjant į pabaigą, „Sūduva” pora kartų sukėlė įtampų svečių aikštės pusėje, tačiau nieko pavojingo sukurti nesugebėjo.

Kitas rungtynes „Sūduva” žais vasario 11 dieną 15 valandą su Kijevo „Dinamo” U-21 komanda.

IMG_1875 (1280x853) IMG_1867 (1280x853) - Copy IMG_1868 (1280x853) - Copy IMG_1869 (1280x853) - Copy IMG_1870 (1280x853) - Copy IMG_1871 (1280x853) - Copy IMG_1873 (1280x853) - Copy IMG_1874 (1280x853) - Copy