„Sūduva” nusileido „Kruojai”

„Sūduva” nusileido „Kruojai”

Marijampolės „Arvi“ futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Donatas Rumšas

Marijampolės „Sūduva“ – Pakruojo „Kruoja“

23′ [ 0 – 1 ] Andrius Lipskis

 

60 minutę R.Ledesma nerealizavo 11 metrų baudinio

 

„Sūduva“: P.Davidovs, N.Radžius, M.Ugge, V.Bagdanavičius, P.Leimonas, P.Bašič, K.Chvedukas, N.Valskis, R.Ledesma, A.Brokas, M.Kdouh ( 61′ R.Xin ).

„Kruoja“: M.Eltermanis, V.Pocevičius, D.Strockis, A.Skroblas, G.Paulauskas, N.Mačiulis, N.Astrauskas ( 90+3′ J.Bušmič, A.Lipskis, G.Slavickas, R.Beniušis, L.Kochanauskas.

 

Marijampolės „Sūduvos“ ekipa rungtynes su „Kruoja“ pradėjo identiškos sudėties kaip ir penktojo turo mačą su Panevėžio „Ekranų“. Vienintelis nežymus pasikeitimas įvyko ant atsarginių žaidėjų suolelio – vietoje puolėjo Armando Breivės ten atsidūrė saugo  ir gynėjo pozicijose žaidžiantis Arnas Kulikauskas.

„Sūduvos” futbolininkai rungtynių pradžioje turėjo teritorinę persvarą, tačiau sukurti labai pavojingų progų nesugebėjo. Tuo tarpu „Kruojos” komanda surengė vieną greitą kontrataką, kurios smaigalyje atsidūrė saugas Andrius Lipskis. Jis išbėgo prieš Pavelą Davidovą ir tiksliai smūgiavo į tolimąjį jo saugomų vartų kampą.

60 rungtynių minutę Nerijus Valskis „uždirbo” 11 metrų baudinį, tačiau Rafaeliui Ledesmai nepavyko jo realizuoti. Po kelių minučių N.Valskis sulaukė komandos draugo perdavimo, iš keleto metrų smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys pataikė į vartų virpstą.

80 mačo minutę Nerijus Astrauskas visiškai vienas išbėgo prieš P.Davidovą, bet puikiai sužaidęs „Sūduvos” vartininkas koja atrėmė varžovo smūgį ir išgelbėjo savo komandą nuo antrojo įvarčio.

Per likusį laiką „Sūduva” turėjo keletą progų įmušti, bet jų išnaudoti nesugebėjo ir tai lėmė Pakruojo komandos pergalę.

 

Rungtynių foto akimirkos:

[print_gllr id=1395]