„Sūduva” antrajame kėlinyje palaužė „Jūrmala” klubą

Marijampolės „Arvi” futbolo arenos maniežas

Rungtynių teisėjas – Gediminas Mažeika

Marijampolės „Sūduva” – Jūrmalos „Jūrmala”

54′ [ 1 – 0 ] Tomas Radzinevičius

73′ [ 2 – 0 ] Povilas Kiselevskis

„Sūduva”: D.Bartkus, M.Ugge, D.Isoda ( 82′ G.Urba ), M.Činikas ( 77′ V.Bagdanavičius ), M.Kovačevič, M.Šoblinskas, M.Andelkovič ( 72′ A.Vaskela ), V.Baranovskij ( 63′ M.Grigaravičius ), G.Russo ( 56′ A.Brokasl 77′ M.Kdouh ), P.Kiselevskis ( D.Tumosa ), T.Radzinevičius ( 82′ M.Kardokas ).

Šiose rungtynėse „Sūduvos” gretose debiutavo komandos naujokas vidurio saugas iš Serbijos Marko Andelkovičius. Dar vienas naujas veidas komandoje – į peržiūrą atvykęs krašto saugas iš Italijos Giorgio Russo.

Pirmasis šių draugiškų rungtynių kėlinys buvo labai emocingas. Abiejų komandų žaidėjai rungtyniavo ties pražangos riba ir žūtbūt stengėsi pranokti varžovus. Per pirmąsias 15-20 minučių pora kiek pavojingesnių smūgiu sugebėjo atlikti svečiai iš Latvijos, tačiau antroje pirmojo kėlinio dalyje „Sūduvos” ekipa savo energija nustelbė varžovus.

„Sūduvos” gretose itin aktyviai rungtyniavo į peržiūrą atvykęs G.Russo, puolimo smaigalyje nuolat matomas buvo ir T.Radzinevičius. Būtent pastarasis futbolininkas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko labai pavojingą smūgį, su kuriuo svečių vartininkas susidorojo sunkiai. Kiek anksčiau Tomas atliko pavojingą perdavimą skersai vartų linija, tačiau prie tolimojo virpsto buvusiam G.Russo šį perdavimą „uždaryti” sutrukdė varžovų gynėjas.

Antrojo kėlinio pradžioje žiūrovai pamatė neretą situaciją futbole, apibūdinamą posakiu „neįmuši tu – įmuša tau”. Geriausią progą šios dienos rungynėse praleidę Jūrmalos futbolininkai netrukus buvo nubausti įvarčiu į savo vartus. Valentinas Baranovskij atliko puikų perdavimą iš krašto, o baudos aikštelėje buvęs T.Radzinevičius galva nukreipė jį į vartus.

75 – ąją minutę „Sūduvai” pavyko įtvirtinti savo pranašumą. Greitos atakos metu T.Radzinevičius atliko savalaikį perdavimą Povilui Kiselevskiui, kuriam beliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus.

Rungtynių pabaigoje žiūrovus sužavėjo dar vienas gražus epizodas – labai tolimas ir galingas Armino Vaskelos smūgis. „Sūduvos” naujoko smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį ir leidosi į žemę. Žiūrovų nuomonę, teisėjai turėjo įskaityti įvartį, tačiau toks sprendimas nebuvo priimtas.

Tai buvo paskutinės Marijampolės „Sūduvos” klubo draugiškos rungtynės besiruošiant 2014 metų „Smscredit.lt A lygos” čempionatui. Oficialų sezoną „Sūduva” pradės rungtynėmis namuose prieš Gargždų „Bangos” klubą. Mačas vyks kovo 9 dieną 14 valandą.

IMG_2186 (1280x853) IMG_2181 (1280x853) IMG_2182 (1280x853) IMG_2184 (1280x853) IMG_2185 (1280x853)IMG_2194 (1280x853) IMG_2190 (1280x853) IMG_2191 (1280x853) IMG_2192 (1280x853)