„Sūduva” įveikė svečius iš Latvijos

IMG_6608   Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę draugiškose rungtynėse. Šįkart marijampoliečiai įrodė pranašumą prieš Liepojos „Metalurgs“ komandą iš Latvijos.

Marijampolės „Arvi“ futbolo arena
Marijampolės „Sūduva“ 3 – 0 Liepojos „Metalurgs“
6‘ [ 1 – 0 ] Mohamad Kdouh
47‘ [ 2 – 0 ] Povilas Kiselevskis
62‘ [ 3 – 0 ] Mohamad Kdouh

„Sūduva“: P.Davidovs, M.Ugge, N.Radžius, P.Leimonas, P.Daukša, V.Bagdanavičius, P.Kiselevskis, R.Xin ( 41‘ D.Tumosa ), P.Bašič, N.Valskis, M.Kdouh ( 73‘ T.Balde ).

Šios dienos rungtynėse Marijampolės klubo gretose debiutavo į peržiūrą atvykęs legionierius Tobal Balde. Jis į aikštę išbėgo antrajame kėlinyje vietoje du įvarčius įmušusio Mohamad Kdouh.

Rungtynes Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pradėjo aktyviai ir netrukus pasiekė savo tikslą – įvartį. 6 mačo minutę į baudos aikštelę įsiveržęs kinietis Ren Xin perdavė kamuolį M.Kdouh, kuris atliko smūgį į vartus. Kamuolys kliudęs vieną iš svečių gynėjų įskriejo į vartus ir „Sūduva“ išsiveržė į priekį.
Padidinti persvarą marijampoliečiams pavyko pačioje antrojo kėlinio pradžioje. Kovingai sužaidęs M.Kdouh laimėjo dvikovą prieš varžovų gynėjus ir vartininką, perdavė kamuolį atsidengusiam Povilui Kiselevskiui, kuris vienu lietimu pelnė antrąjį „Sūduvos“ įvartį.

Intrigą iki minimumo sumažino dar vienas sėkmingai sužaistas libaniečio M.Kdouh epizodas. Legionierius aplenkė vartus palikusį ir sugrįžti nespėjusį „Metalurgs“ vartininką ir tiksliai nukreipė kamuolį į jau niekieno nesaugomus vartus.

Iki pat susitikimo pabaigos „Sūduva“ atakuodama rungtyniavo aktyviai, sukūrė ne vieną progą pasižymėti, tačiau nesugebėjo jų realizuoti. Taigi rezultatas liko nepakitęs, o Marijampolės klubas iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 3-0.