„Sūduva“ iškovojo ketvirtąją pergalę

Titulą ginanti Lietuvos futbolo A lygos čempionė Marijampolės „Sūduva“ savo pagrindinį praėjusių sezonų ginklą pademonstravo visu gražumu.

Marijampoliečiai didmeistriškai išpildė standartines situacijas ir 3:1 (0:0) nugalėjo Vilniaus „Riterius“, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas šiame sezone.

Pirmame kėlinyje abi komandos dažniausiai rengė pozicines atakas ir po sykį apsikeitė pavojingomis situacijomis. Donato Kazlausko smūgį blokavo Semiras Kerla, dar vienas jo bandymas buvo netaiklus, o kitoje aikštės pusėje Mihretas Topčagičius galva pasiuntė kamuolį virš skersinio.

Po pertraukos sirgaliai pamatė net keturis įvarčius. Vienas iš jų buvo pelnytas 46-ąją minutę – tada po įžaisto kampinio nuo oponentų atitrūkęs S. Kerla nepriekaištingai mušė galva.

58-ąją minutę po to paties bosnio perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Mihretas Topčagičius, o dar po 5 minučių įžaistas kampinis buvo įprasmintas tiksliu Josipo Tadičiaus smūgiu iš kelių metrų.

„Sdūuva“ dvikovos nebaigė pilna sudėtimi: už pražangą prieš Donatą Kazlauską kroatas Domagojus Pušičius užsidirbo antrą geltoną kortelę ir bus diskvalifikuotas kito turo akistatai su Vilniaus „Žalgiriu“.

Šeimininkai nepasidavė ir pelnė garbės įvartį, kurį sukūrė po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai. Dovydas Virkšas baudos aikštelėje surado įkertantį Dominyką Kodzį – šis taikliu smūgiu pasižymėjo pirmą kartą per savo karjerą A lygoje.

Per likusį laiką Lietuvos čempionate debiutavo „Sūduvos“ saugas Renatas Banevičius, o marijampoliečiai užtikrintai atsilaikė, iškovojo ketvirtą pergalę ir su 12 taškų vėl išsiveržė į pirmą vietą turnyro lentelėje.

3 taškus savo sąskaitoje turintis „Riterių“ klubas žengia penktas.