„Sūduva“ iškovojo 3 taškus Gargžduose

Labai svarbią pergalę, kuri buvo jau 13-oji šiame Lietuvos futbolo A lygos sezone, iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai. Sauliaus Širmelio auklėtiniai svečiuose per atidėtas 16-ojo turo rungtynes 2:1 (1:1) įveikė Gargždų „Bangą“.

Alyga.lt

Rungtynės klostėsi apylygiai, tačiau svečiai sugebėjo pasinaudoti pirma varžovų klaida ir išsiveržti į priekį. Perdavimą į baudos aikštelę atlikęs Valerijus Šabala stebėjo, kaip kamuolys atsimušė į Aleksandro Aksionovo ranką – teisėjo paskirtą baudinį užtikrintai realizavo pats latvis.

Vis dėlto „Sūduva“ ilgai pranašumu nesidžiaugė: 21-ąją minutę gargždiškiai surengė kontrataką, kurios metu Robertas Vėževičius surado Julių Kasparavičių ir buvęs sūduvietis be vargo nukreipė kamuolį į tuščius vartus – 1:1.

58-ąją minutę čempionai vėl išsiveržė į priekį – nuo varžovo atitrūkęs V. Šabala taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą!

PIRMADIENĮ „SŪDUVOS“ JAUNIMAS PRIIMS R.BENIUŠIO VEDAMĄ „ŠILĄ“, KVIEČIAME Į ARENĄ!

Svečiai netrukus apsisunkino sau likusį akistatos laiką. 62-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir iš aikštės buvo pašalintas Vaidas Slavickas.

Vis dėlto per likusį pusvalandį „Sūduva“ patikimai gynėsi ir išsaugojo sau reikiamą rezultatą.

Po 18 turų 42 taškus turinti „Sūduva“ vėl tapo vienvalde A lygos lydere, o antrąją vietą užimantis Vilniaus „Žalgiris“ atsilieka 3 taškais.