„Sūduva“ iš Rygos parsiveža pergalę

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai per Europos lygos atrankos III etapo pirmąsias rungtynes Rygoje įveikė Jūrmalos „Spartaks“ 1:0 (0:0).

Pirmasis mačo kėlinys prasidėjo gana aktyviai. 5 min. Rigino Cicilia pabandė laimę toli smūgiu iš toli, o 10 min. po jo smūgio kamuolio baudos aikštelėje vos nepasiekė Robertas Vėževičius.

Latviai į tai atsakė dviem savo pavojingais išpuoliais. 14 min. Aleksejus Višniakovas atlikdamas perdavimą iš krašto per stipriai pataikė į prieš pat vartus buvusį komandos draugą ir kamuolys atiteko Ivanui Kardumui.

17 min. po sumaišties mūsų baudos aikštelėje smūgį iš toli atliko Ariagneris Smithas, bet pataikė į I. Kardumą.

EUROPOS LYGA MARIJAMPOLĖJE – RUGPJŪČIO 16-ĄJĄ!

„SŪDUVA“ – „SPARTAKS“

ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR!

Vėliau pavojų kūrė tik „Sūduva“, bet šeimininkų vartininko iki pertraukos vis dėlto nepramušė. Arčiausiai tikslo buvo Ovidijus Verbickas, kurio po R. Cicilios perdavimo smūgiuotas kamuolys 41 min. prašvilpė prie pat „Spartaks“ vartų virpsto.

Antrąjį kėlinį aktyviai pradėjo latviai ir po 2 jų smūgių teko į žaidimą vėl jungtis I. Kardumui.

Vis dėlto 52 min. griaustinis trenkė būtent į „Spartaks“ vartus. R. Cicilia ir Guilherme Finkleris bendromis pastangomis prasibrovė pro šeimininkų gynybą ir brazilas pelnė savo pirmąjį įvartį Lietuvos čempionų komandoje!

Praleidę įvartį Jūrmalos futbolininkai bandė šturmuoti „Sūduvos“ vartus, bet itin pavojingų progų nesusikūrė, o smūgius į vartų plotą atrėmė I. Kardumas.

Atsakomąsias rungtynes „Sūduva“ ir „Spartaks“ žais rugpjūčio 16-ąją Marijampolės „Arvi“ arenoje.