„Sūduva“ iš Gargždų grįžta su pergale

Marijampolės „Sūduva“ džiaugėsi trečiuoju iš eilės laimėjimu „Optibet A lygoje“.

Alyga.lt

Victoro Basadre kariauna 5-ojo turo dvikovoje svečiuose dar kartą minimaliu rezultatu – šį kartą 2:1 (1:1) – palaužė Gargždų „Bangą“.

Atkakliai besiklosčiusiame pirmame kėlinyje pirmieji pasižymėjo sūduviečiai. Po preciziškai pakelto kampinio 29-ąją minutę Semiras Kerla tiksliai smūgiavo galva.

Vis dėlto po 3 minučių galimybės smūgiuoti sulaukęs Simonas Urbys nedelsė ir įspūdingu šūviu į tolimąjį vartų kampą atstatė pusiausvyrą.

Po pertraukos marijampoliečiai žaidė kiek aktyviau. Giedriaus Matulevičiaus bandymą atrėmė vartų sargas Ignas Driomovas, kiek vėliau geru šansu nepasinaudojo Kule Mbombo.

61-ąją minutę legionierius iš Kongo Demokratinės Respublikos vis dėlto pralaužė ledus. Po pakelto kampinio K. Mbombo laimėjo oro dvikovą bei sėkmingai smūgiavo galva, pasižymėdamas trečiame susitikime iš eilės.

Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė ir „Sūduva“ džiaugėsi svarbia pergale.

Marijampolės klubo gretose šiame mače debiutavo saugas Serge’as Nyuiadzi, kurį mačo pabaigoje pakeitė pirmąsias savo minutes A lygoje sužaidęs Modestas Vainikaitis.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais balandžio 7 d. namie su „Kauno Žalgiriu“.