„Sūduva“ ir „Celtic“ Marijampolėje sužaidė lygiosiomis

UEFA Europos lygos atrankos atkrintamojo etapo pirmosios rungtynės Marijampolės „Arvi“ arenoje tarp „Sūduvos“ ir Glazgo „Celtic“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Rungtynės Lietuvos čempionams prasidėjo labai prastai – jau 3 min. Olivier Ntchamas po Michaelo Johnstono perdavimo galva nukreipė kamuolį į vartus. Vis dėlto „Sūduva“ sugebėjo greitai atkurti pusiausvyrą.

13 min. marijampoliečiai uždirbo baudos smūgį, o Vaido Slavicko į baudos aikštelę pasiųstas kamuolys atskriejo tiesiai ant gynėjų likimo valiai palikto Ovidijaus Verbicko galvos. Mūsų saugas ramiai nukreipė kamuolį į tinklą ir ėmė švęsti įvartį.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką atakas rezgė „Celtic“, tačiau visus Škotijos čempionų smūgius sėkmingai atrėmė Ivanas Kardumas.

Antrajame kėlinyje kamuolį vėl ilgiau valdė škotai, tačiau kėlinio viduryje „Sūduva“ perėmė iniciatyvą ir privertė „Celtic“ visą dėmesį skirti gynybai. Nepaisant to, „Celtic“ vartininkui Craigui Gordonui teko dukart pademonstruoti savo meistriškumą, kai teko gelbėti savo komandą po labai pavojingų Rigino Cicilios ir Juliaus Kasparavičiaus smūgių.

Mačo pabaigoje kamuolio kontrolę susigrąžino škotai, tačiau visi jų smūgiai į „Sūduvos“ vartus buvo netaiklūs arba kamuolys skriejo į I. Kardumo rankas.

Atsakomąsias rungtynes komandos žais rugpjūčio 30-ąją 22 val. (Lietuvos laiku) Glazge.