„Sūduva“ į pergalių kelią sugrįžti mėgins namuose

img_1990

Marijampolės „Sūduva” 25-ojo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėse Vilniuje rezultatu 2:0 nusileido „Trakams“. Po nesėkimingų rungtynių sostinėje marijampoliečiai į pergalių kelią sugrįžti mėgins artėjantį antradienį „Arvi“ futbolo arenoje.

„Sūduviečiai“ namuose priims Kauno „Stumbro“ futbolininkus, kuriuos dar visai neseniai eliminavo iš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinalio. Tose rungtynėse sužibėjo Marijampolės ekipos saugas Valentinas Baranovskis, kuris prisidėjo prie abiejų komandos įvarčių – atliko rezultatyvų perdavimą Pauliui Janušauskui bei vieną įvartį pridėjo pats.

2016 metų „Smscredit.lt A lygoje“ „Sūduva“ ir „Stumbras“ buvo susitikę tris kartus. Pirmajame lygos rate permainingose rungtynėse sunkią pergalę iškovojo Marijampolės futbolininkai. Nors tose rungtynės kauniečiai du kartus lygino rezultatą, tačiau paskutinėmis susitikimo minutėmis įmušęs „Sūduvos“ kapitonas Tomas Radzinevičius atnešė komandai pergalę rezultatu 3:2.

Antrojo rato tarpusavio susitikime užtikrinčiau sužaidė kauniečiai, kurie „Arvi“ futbolo arenoje rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį, o per likusį rungtynių laiką „Sūduvai“ atsitiesti taip ir nepavyko. Kauniečiai laimėjo – 1:0.

Trečiojo rato rungtynės taip pat buvo permainingos. Nors 13-ąją minutę „Sūduva“ po T. Radzinevičiaus ir E. Jankausko įvarčių pirmavo 2:0, tačiau kėlinio viduryje dviem tiksliais smūgiais pasižymėjęs R. Vėževičius pusiausvyrą atstatė. Antroje rungtynių pusėje dar kartą savo žodį tarė patyręs T. Radzinevičius, kuris 53 minutę pelnė įvartį galva atnešusį komandai pergalę.

Antradienį vyksiančiose rungtynėse į pagrindinę „Sūduvos“ sudėtį po diskvalifikacijos sugrįš gynėjas Algis Jankauskas. 33-ejų metų futbolininkas praėjusio turo rungtynes su „Trakais“ praleido dėl surinktų keturių geltonų kortelių.

Tiek „Sūduva“, tiek „Stumbras“ sezonui žengiant į finišo tiesiąją turi dėl ko kovoti. Marijampoliečiai rikiuojasi ketvirtoje „Smscredit.lt A lygos“ turnyrinės lentelės pozicijoje ir penkiais taškais atsilieka nuo laipteliu aukščiau esančio „Atlanto“.  Kauno futbolininkai šiuo metu  užima šeštąją vietą ir tik trimis taškais atsilieka nuo penktoje esančių lygos debiutantų Jonavos „Lietavos“ futbolininkų.

26-ojo turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Kauno „Stumbro“ įvyks artėjantį antradienį, „Arvi“ futbolo arenoje. Susitikimo pradžia 18 valandų 30 minučių.