„Sūduva“ dar kartą įveikė „Žalgirį“

Dar vieną esminę pergalę Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“. Lietuvos čempionai 28-ojo turo susitikime namuose rezultatu 1:0 (1:0) nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“ ir padidino persvarą prieš pagrindinius konkurentus iki 10 taškų.

Susitikimo pirmosiomis minutėmis abi komandos nepasinaudojo geromis progomis. Domagojus Pušičius smūgiavo į Martiną Berkovecą, kitoje aikštės pusėje Liviu Antalis labai pavojingai mušė iš toli, o kiek vėliau Ovidijus Verbickas, būdamas dėkingose situacijoje, pasiuntė kamuolį pro šalį.

22-ąją minutę čempionams pavyko išsiveržti į priekį. Po Andro Švrljugos pakelto kampinio Semiras Kerla smūgiavo galva, vartų sargas M. Berkovecas smūgį puikiai atrėmė, tačiau dvikovą prieš Victorą Perezą laimėjęs D. Pušičius krisdamas nukreipė kamuolį į vartus.

Netrukus „Sūduvos“ vartų sargas Ivanas Kardumas dar sykį pademonstravo savo meistriškumą. Kroatas fantastiškai virš skersinio sugebėjo perkelti kamuolį, kai baudos smūgį atliko Tomislavas Kišas.

Antrame kėlinyje I. Kardumas kartą atrėmė Liviu Antalio smūgį, tačiau beveik visi kiti pavojingi įvykiai nutiko kitoje aikštės pusėje. Joje „Žalgirio“ vartininkas M. Berkovecas turėjo labai daug darbo ir tik jo meistriškumas neleido „Sūduvai“ padidinti savo persvaros.

Čekas atrėmė tolimą Pauliaus Golubicko smūgį, išgelbėjo komandą nuo Josipo Tadičiaus bei Ivano Hladiko smūgių, o paskutinėmis susitikimo minutėmis apsigynė nuo S. Kerlos smūgio.

Lietuvos čempionai iškovojo dar vieną pergalę, kuri, likus penkiems turams iki čempionato pabaigos, padidino atotrūkį nuo „Žalgirio“ iki 10 taškų.