„Sūduva” savo aikštėje įveikė „Bangą”

„Arvi” futbolo arena

Teisėjas: Edmundas Gaigalas

Marijampolės „Sūduva” 2-0 Gargždų „Banga”

40′ [1-0] A. Vaskela

58′ [2-0] M. Grigaravičius

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Činikas, M. Grigaravičius (89′ V. Baranovskij), V. Bagdanavičius, T. Radzinevičius, K. Chvedukas (85′ M. Kdouh), A. Vaskela, T. Snapkauskas, M. Kovačevič (46′ G. Russo), M. Šoblinskas, M. Ugge.

„Banga”: S. Arshiev, M. Bitinas (58′ A. Staponka), K. Urbaitis, A. Dolzhenko (59′ A Russkih), A. Tcallagov, E. Grigaitis (77′ E. Grigaitis), Z. Karkusov, A. Butkus, S. Shevchuk, A. Epifanov, D. Arlauskis.

Rungtynių pradžioje vyko žvalgyba. Tiek „Sūduva”, tiek „Banga” žaidė pozicinį futbolą, rengė ilgai tunkančias atakas. Bet 15 pirmojo kėlinio minutę greitos atakos metu „Sūduvos” saugas Arminas Vaskela smūgiavo iš mažaug 13 metrų atstumo, tačiau netiksliai.

Jau 20 minutę po Tomo Radzinevičiaus reido kraštu ir tikslas perdavimo į baudos aikštelę Karolio Chveduko smūgį blokavo gynėjas, kamuolys atšoko Mindaugui Grigaravičiui, kurio smūgį sugavo vartininkas.

Kuo toliau, tuo labiau „Sūduva” įsitvirtino varžovų aikštės pusėje ir vis dažniau kildavo pavojingų momentų „Bangos” baudos aikštelėje. Naudodamiesi „Sūduvos” žaidėjų kontoliuojama žaidimo eiga, „Bangos” futbolininkai stengėsi kuo greičiau surengti kontratakas. Vienos greitos Gargždiškių atakos metu Evaldas Grigaitis stipriai smūgiavo ir baudos aikštelės krašto, bet į vartus pataikyti nepavyko.

40 minutę „Sūduvai” vienos iš „Sūduvos” futboloninkų greitos atakos metu Arminas Vaskela gražiu smūgiu į vartų kampą įmušė pirmąjį įvartį šiose rungtynėse.

Jau po kelių minučių atakos smaigalyje atsidūrė Karolis Chvedukas, tačiau jo stiprus smūgis tikslo nepasiekė ir skriejo šalia vartų.

Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia „Sūduvos” persvara 1:0.

Antras kėlinys prasidėjo panašiai kaip ir pirmasis. Žaidimas pagrinde vyko aikštės viduryje, nei viena komanda nesukūrė progų įvarčiui įmušti.

58 minutę Mindaugas Grigaravičius kairiuoju atakos kraštu pabėgo nuo jį dengiančio „Bangos” futbolininko ir pasiuntė kamuolį „Bangos” vartininkui tarp kojų, taip padvigubindamas rezultatą.

67 minutę Karolis Chvedukas buvo pargriautas „Bangos” baudos aikštelėje. Teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, tačiau Tomo Radzinevičiaus smūgį atrėmė Soslanbek Arshiev ir rezultatas liko nepakitęs.

Rungtynės po nerealizuoto 11 metrų baudinio toliau vyko vangiai, aikštės viduryje. Būtų galima išskirti Armino Vaskelos pavojingą smūgį iš aštraus kampo, po kurio buvo uždirbtas kampinis.

Rungtynės baigėsi Marijampolės „Sūduvos” pergale, kuri iškovota rezultatu 2:0 prieš Gargždų „Bangos” futbolininkus.