„Sūduva B“ tvirtai įveikė „Dainavą B“

Marijampolės „Sūduvos“ B ekipa per LFF II lygos Pietų zonos 6 turo rungtynes namie nugalėjo Alytaus „Dainavos“ B komandą 4:1 (2:1).

Marijampoliečių jaunimo ekipai šį kartą padėjo ir artimiausias A lygos rungtynes turėsiantys praleisti Ignas Plūkas bei Valerijus Šabala.

„Sūduvos B“ sudėtis: Ignas Plūkas, Paulius Kuconis (66, Tomas Raštutis), Ignas Raštutis (80, Arijus Čebatorius), Saulius Vikertas (77, Matas Miškinis), Ernestas Burdzilauskas (84, Dominykas Pudžemys), Tautvydas Burdzilauskas, Augustas Valukonis (66, Karolis Skamarakas), Simas Venckevičius, Arnas Paura, Justas Paškauskas, Valerijus Šabala (88, Karolis Gaižaitis).

Žaidimo eigą šiandien beveik visą laiką kontroliavo „Sūduvos“ komanda. Viena pirmųjų mūsiškių atakų baigėsi itin pavojingu Igno Raštučio reidu ir smūgiu į jau tuščius vartus, tačiau gynėjas spėjo numušti kamuolį nuo vartų linijos.

Įvartis krito 9 min., kuomet po V. Šabalos perdavimo vienas prieš vartininką iššoko Ernestas Burdzilauskas.

15 min. alytiškiai surengė pavojingą ataką, kurios metu prieš I. Plūką buvo išvestas Mykolas Golekas. Svečių puolėjas progos nepraleido ir išlygino rezultatą.

34 min. kamuolys vėl atidūrė „Dainavos“ vartuose, tačiau teisėjai Ignui Raštučiui po V. Šabalos perdavimo užfiksavo nuošalę.

Savo marijampoliečiai netrukus vis tiek pasiekė. 36 min. baudos aikštelėje kamuolį iš E. Burdzilausko gavęs Paulius Kuconis permetė jį per svečių vartininką ir sugrąžino sūduviams pranašumą.

Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi, o po pertraukos žaidimas vyko beveik vien tik alytiškių aikštės pusėje. Tai baigėsi dar dviem I. Raštučio įvarčiais, pelnytais 66 galva po kampinio ir 73 min. Be to, „Sūduvos“ puolėjas kartą iš labai pavojingos situacijos galva nepataikė į vartus, o 71 min. netiksliai smūgiavo atlikdamas baudinį.

Be to, rezultatą padidinti galėjo ir keletą kartų labai pavojingai smūgiavęs V. Šabala.

TURNYRO LENTELĖ IR „SŪDUVOS B“ TVARKARAŠTIS

Kitas rungtynes „Sūduvos“ B ekipa žais rugpjūčio 3 dieną 13 val. Vilniuje su „BFA B“ komanda.