„Sūduva B“ pradėjo LFF II lygos sezoną

Marijampolės „Sūduva B“ sužaidė pirmąsias 2022 metų LFF II lygos sezono rungtynes. Per jas marijampoliečiai Širvintose pralaimėjo „Transinvest“ komandai 3:5 (1:1).

Pirmąjį įvartį šeimininkai galėjo pelnyti jau 23 min., tačiau Vilius Stebrys atrėmė Aurimo Tamaliūno muštą baudinį.

Netrukus – 26 min. – „Sūduvos B“ atakos smaigalyje atsidūręs Ernestas Burdzilauskas po perdavimo iš dešiniojo krašto galva pelnė pirmąjį sezono įvartį.

Vis dėlto svečiai dar iki pertraukos rezultatą išlygino, o 59 min ir išsiveržė į priekį. Marijampoliečiai rezultatą išlygino 62 min., kai greitos atakos metu iš toli smūgiuotą kamuolį vartininkas atmušė, bet pirmas prie jo suspėjęs Deivydas Zubavičius pelnė įvartį.

70 ir 77 min. šeimininkai pelnė dar du įvarčius, bet 81 min. skirtumą sumažino Linas Zingertas, puikiai atlikęs baudos smūgį.

Išlyginti rezultato „Sūduvos B“ žaidėjams nepavyko, o „Transinvest“ savo pergalę įtvirtino dar vienu įvarčiu 90 min.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

PILNAS RUNGTYNIŲ ĮRAŠAS

„Tai buvo puikus jėgų patikrinimas prieš vienus būsimų lygos lyderių, kurių žaidėjai sukaupę daug žaidimo I lygoje patirties, kai kurie rungtyniavę ir A lygoje. Buvome daug jaunesni bei su dar keletu netekčių, vaikinai kovojo iki paskutinio švilpuko. Vis dėlto šį kartą nugalėjo patirtis, – sakė B komandos vyriausias treneris Dovydas Lastauskas. – Traumuotas buvo Tautvydas Burdzilauskas, prieš rungtynes teko keisti Žygimantą Baltrūną, kuris pasijuto blogai. Todėl teko žaisti su kiek išderinta gynybos linija, o varžovų komanda už klaidas baudė. Visos klaidos nutiko, kai kažkur pritrūko koncentracijos, U17 lygoje už jas ne visada baudžia, o čia vyresnės komandos tai daro iš karto.“

Per rungtynes Širvintose įvyko ir brolių Kiselevskių dvikova.  Šeimininkų komandoje visas rungtynes žaidė buvęs „Sūduvos“ žaidėjas 27 metų Povilas Kiselevskis, o „Sūduvos B“ ekipoje 77 minutes rungtyniavo jo 16-metis brolis Lukas

Antrąsias rungtynes „Sūduva B“ žais „Hikvision“ arenos manieže balandžio 9 dieną 15 val. su „Radviliškiu“.