„Sūduva B“ metė iššūkį „Šilui“, bet neatsilaikė

Marijampolės „Sūduvos“ B komanda per LFF II lygos Pietų zonos 2 rato rungtynes namie nusileido čempionato lyderiui Kazlų Rūdos „Šilui“ 1:4 (1:1).

„Sūduvos B“ sudėtis: Ignas Plūkas, Matas Miškinis (63, Arijus Čebatorius), Simas Venckevičius, Paulius Kuconis, Saulius Vikertas (76, Ignas Kailius), Justas Paškauskas, Ernestas Burdzilauskas, Modestas Vainikaitis (82, Žygimantas Žilinskas), Vytautas Žemaitis, Dominykas Pudžemys (84, Paulius Sližauskas), Tautvydas Burdzilauskas (82, Karolis Gaižaitis)

Keleto buvusių „Sūduvos“ žaidėjų vedami Kazlų Rūdos komandos futbolininkai pastaruoju metu rungtyniauja labai galingai ir per pastarąsias dvejas rungtynes su Alytaus „Dainava B“ bei Vilniaus „Tera“ vien per pirmąjį kėlinį pelnė po 5 įvarčius. Marijampolėje „Šilas“ po Ričardo Beniušio įvarčio 22 min. išsiveržė į priekį, tačiau 35 min. Ernestas Burdzilauskas rezultatą išlygino. Pirmoji mačo dalis taip ir baigėsi.

Po pertraukos „Sūduvos“ jaunimui, deja, pavyko atsilaikyti tik 10 min. 56 min. rezultatą svečių naudai persvėrė Artiomas Spelmanas, o jau 59 min. skirtumą padidino Mindaugas Minevičius.

Vėliau komandos keitėsi pavojingomis atakomis, o tašką rungtynėse taikliu smūgiu prieš pat paskutinį teisėjo švilpuką padėjo tas pats R. Beniušis.

TURNYRO LENTELĖ IR „SŪDUVOS B“ TVARKARAŠTIS

Po šių rungtynių „Sūduvos B“ sąskaitoje liko 25 taškai ir 5-oji vieta turnyro lentelėje. Tuo metu 40 taškų surinkęs „Šilas“ yra čempionato lyderis.

Kitas rungtynes marijampoliečiai žais jau spalio 15-ąją 19 val. išvykoje su „Panevėžio Ekranu“.