„Sūduva“ B antrąjį ratą pradėjo nesėkme

Marijampolės „Sūduvos“ B komanda per LFF II lygos Pietų zonos antrojo rato pirmąsias rungtynes išvykoje nusileido Vilniaus „Žalgiriui C“ 0:4 (0:3).

„Sūduvos B“ sudėtis: Vilius Stebrys, Augustas Valukonis (46, Paulius Sližauskas), Tautvydas Burdzilauskas, Justas Paškauskas, Simas Venckevičius, Modestas Vainikaitis, Paulius Kuconis, Ernestas Burdzilauskas, Matas Miškinis (70, Ignas Kailius), Saulius Vikertas, Karolis Gaižaitis (60, Dominykas Pudžemys).

Aikštės šeimininkai nuo pirmųjų mačo akimirkų ilgiau kontroliavo kamuolį, bet gerą pusvalandį nuolat patekdavo į nuošalę ir nieko pavojingesnio prie Vilniaus Stebrio vartų nesukūrė. Tuo metu marijampoliečiai rengė kontratakas ir privertė „Žalgirio“ vartininką pasidarbuoti gelbstint savo ekipą nuo įvarčio.

Kėlinio pabaigoje vilniečių spaudimas ženkliai išaugo, o trys „Sūduvos“ žaidėjų klaidos baigėsi įvarčiais 37, 40 ir 44 min.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko lygiai, pavojingesnes atakas kūrė marijampoliečiai, bet sušvelninti skirtumo nepavyko. Maža to, jau per teisėjo pridėtą laiką „Žalgiris“ surengė greitą ataką kairiuoju kraštu ir pelnė ketvirtąjį įvartį. Iš karto po šio epizodo nuaidėjo rungtynių pabaigą skelbiantis teisėjo švilpukas.

Po 14 turų „Sūduva B“ turi 25 taškus ir turnyro lentelėje toliau užima 5-ąją vietą.

Kitas rungtynes jaunieji „Sūduvos“ žaidėjais žais namie spalio 4 dieną 14 val. su Kybartų „Sveikata“.