„Sūduva“ patyrė pralaimėjimą Vilniuje

 

LFF stadionas

Rungtynių teisėjas – Gediminas Mažeika

VMFD „Žalgiris“ 2 – 0  Marijampolės „Sūduva“

38′ [ 1 – 0 ] Pavel Komolov

54′ [ 2 – 0 ] Jakub Wilk

 

„Sūduva“: P.Davidovs, N.Radžius, M.Ugge, D.Isoda, V.Bagdanavičius ( 83′ P.Daukša ), P.Bašič ( 84′ D.Tumosa ), P.Leimonas, V.Baranovskij, A.Brokas, N.Valskis, M.Kdouh ( 46′ P.Kiselevskis ).

 

„Žalgiris“: A.Vitkauskas, A.Jankauskas, L.Perič, E.Vaitkūnas, V.Šilėnas, P.Janušauskas, A.Žulpa, P.Komolov ( 85′ T.Kanai ), A.Švrljuga ( 75′ R.Radavičius ), J.Wilk, K.Bilinski ( 78′ R.Leliūga ).

 

 

„Sūduva“ nuo pat rungtynių Vilniuje pradžios gynėsi drausmingai, neleisdama varžovams sukurti daug pavojingų atakų. Aikštės šeimininkai turėjo teritorinę pesvarą, bet jos  paversti progomis nepavykdavo.

 

Pirmoji reali žalgiriečių galimybė buvo sužaidus apie pusvalandį – legionierius iš Lenkijos Kamilis Bilinskis atliko labai staigų tolimą smūgį, kuris praskriejo visai šalia „Sūduvos“ vartų skersinio.

 

Deja, sėkmingai gintis marijampoliečiams pavyko tik iki 38 mačo minutės. Kilus gaisrui prie Pavelo Davidovo vartų, nė vienam iš gynėjų nepavyko išmušti kamuolio tolyn nuo baudos aikštelės. Tuo pasinaudojo „Žalgirio“ saugas Pavelas Komolovas, kuris stipriu smūgiu iš arti persvėrė rezultatą savo komandos naudai.

 

Antrasis kėlinys „Sūduvai“ prasidėjo labai nemaloniai ir priminė rungtynes su „Žalgiriu“ Marijampolėje. Jakubas Wilkas, kaip ir rungtynėse Suvalkijos sostinėje, meistriškai atliko baudos smūgį, kurio atremti P.Davidovui nepavyko.

 

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti apie 20 minučių „Sūduva“ turėjo puikią galimybę rezultatą sušvelninti. Po Audriaus Broko pakelto kampinio baudos aikštelėje kilo sumaištis, o Maximiliano Ugge netikėtai sulaukė šanso iš kelių metrų smūgiuoti į vartus. Vis dėlto italo spirtą kamuolį kliudė vienas iš „Žalgirio“ futbolininkų ir aikštės šeimininkai sugebėjo įvarčio išvengti.

 

Daugiau pavojingų epizodų prie varžovų vartų „Sūduvai“ sukurti nepavyko. Tai lėmė, kad ramią ir užtikrintą pergalę šiose rungtynėse iškovojo Vilniaus „Žalgirio“ ekipa.

 

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais jau artimiausią šeštadienį Klaipėdoje, kur susitiks su vietos „Atlanto“ komanda.

 

[print_gllr id=2499]