„Sūduvos” ir „Atlanto” dvikovoje – lygiosios

Gargždų miesto stadionas

Rungtynių teisėjas – Gediminas Mažeika
Klaipėdos „Atlantas” – Marijampolės „Sūduva”

22′ [ 0 – 1 ] Maximiliano Ugge

32′ [ 0 – 2 ] Valentinas Baranovskij

42′ [ 1 – 2 ] Gediminas Kruša

57′ [ 2 – 2 ] Gediminas Kruša ( 11m. )

57′ M.Ugge pašalintas iš aikštės

„Atlantas”: M.Komarov, K.Gnedojus, A.Jokšas, M.Kazlauskas, M.Beneta, G.Žukauskas, D.Navikas, G.Kruša ( 78′ A.Urbšys ), Z.Jesipov ( 66′ M.Papšys ), D.Kazlauskas, Ž.Kymantas ( 73′ E.Razulis ).

„Sūduva”: P.Davidovs, G.Urba ( 21′ V.Bagdanavičius ), M.Ugge, P.Daukša, N.Radžius, P.Leimonas, P.Bašič, V.Baranovskij, N.Valskis, A.Brokas ( 77′ R.Xin ), M.Kdouh ( 90′ P.Kiselevskis ).

Šiose rungtynėse „Sūduvos” komandai dėl ligos padėti negalėjo legionierius iš Brazilijos Rafaelis Ledesma. Į žaisti pasiruošusių žaidėjų sąrašą sugrįžo kinietis Ren Xin bei Vilmantas Bagdanavičius – abu šie žaidėjai susitikimą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Susitikimo pradžioje nominalūs aikštės šeimininkai turėjo žaidybinę persvarą bei susikūrė pora neblogų progų pasižymėti.  Nepaisant to, 22 mačo minutę į priekį išsiveržė marijampoliečiai. Audrius Brokas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, o baudos aikštelėje visus futbolininkus pranoko aukštaūgis „Sūduvos” gynėjas Maximiliano Ugge, kuris galva tiksliai smūgiavo į varžovų vartus.

Po dešimties minučių „Sūduva” sugebėjo padvigubinti savo persvarą. Tai tolimu gražiu smūgiu iš aštraus kampo padarė Valentinas Baranovskis. Tiesa, „Sūduvai” ilgai džiaugtis neteko, nes kėliniui artėjant į pabaigą rezultatą tolimu smūgiu sušvelnino Gediminas Kruša. Taigi ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 2-1 Marijampolės komandos naudai.

55 rungtynių minutę teisėjas užfiksavo M.Ugge žaidimą ranka ir paskyrė 11 metrų baudinį. Negana to, antroji geltona, o tuo pačiu ir raudona kortelė buvo parodyta „Sūduvos” legionieriui iš Italijos. Baudinį sėkmingai realizavo G.Kruša ir rezultatas tapo 2-2.

Likusią rungtynių dalį aikštės šeimininkai spaudė „Sūduvą” bei sukurė ne vieną neblogą progą įmušti. Vis dėlto nepasaisant varžovų kiekybinės persvaros, marijampoliečiai sugebėjo atsilaikyti ir iškovoti lygiąsias.