„Sūduva-2“ patyrė skaudų pralaimėjimą

Atsinaujinusi Marijampolės „Sūduvos“ dublerių komanda naująjį sezoną pradėjo nesėkme. Spaudžiant kelių laipsnių šaltukui marijampoliečiai išvykoje rezultatu 1-5 pralaimėjo Klaipėdos „Atlanto“ dubleriams.

71‘ [ 5 – 1 ]

„Atlantas-2“: M.Galdikas ( 46‘ O.Kniukšta ), E.Ditmonas, G.Žukauskas, M.Beneta, R.Baravykas, A.Jerošenko, G.Kruša, K.Laukžemis, Z.Jesipovas, A.Staponka, V.Trakys.

„Sūduva-2“: D.Bartkus ( 46‘ D.Lastauskas ), V.Lasevičius, A.Kulikauskas, V.Bagdanavičius, D.Tumosa, S.Veverskis ( 73‘ E.Norkevičius ), T.Valukonis ( 46‘ E.Cikanavičius ), G.Matulevičius, G.Judickas ( 61‘ A.Černius ), A.Breivė, M.Kardokas.

Marijampolės ir Klaipėdos klubų dublerių susitikime iniciatyvą rungtynių pradžioje perėmė uostamiesčio futbolininkai. Formalūs rungtynių šeimininkai netruko savo persvara pasinaudoti. Jau 8 mačo minutę kamuolį į vartus iš kelių metrų atstumo nukreipė Zigmantas Jesipovas. Net ir po įmušto įvarčio „Atlantas-2“ žaidėjai turėjo iniciatyvą savo rankose, bet sukurti daugiau progų pirmajame kėlinyje nesugebėjo.

35 susitikimo minutę labai sėkmingai sužaidė „Sūduva-2“ saugas Giedrius Matulevičius. 1997 metais gimęs futbolininkas įsiveržė į baudos aikštelę, ten suklaidino jį prižiūrėjusį varžovą ir išprovokavo jo pražangą. Teisėjas nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį. Baudinį realizuoti ėmėsi komandos kapitonas Vytautas Lasevičius. Pirmąjį jo smūgį vartininkas atrėmė, bet „Sūduva-2“ gynėjas pirmasis suskubo prie kamuolio ir pasiuntė jį į tinklą.

Antrajame kėlinyje jaunieji marijampoliečiai buvo priblokšti dviejų „Atlanto“ komandos įvarčių. 48 minutę pasižymėjo Karolis Laukžemis, o 55 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Skirmantas Rakauskas.

Intrigą šiame mače iki minimumo sumažino 69 minutę įmuštas antrasis Karolio Laukžemio įvartis, o po poros minučių įmuštas tolimas kito „Atlantas-2“ futbolininko smūgis šiame mače sudėjo visus taškus.