„Sūduva-2” nepasigailėjo „Kruojos” dublerių

Marijampolės „Arvi” futbolo arenos treniruočių aikštynas

Rungtynių teisėjas – Gediminas Macevičius

Marijampolės „Sūduva-2” – Pakruojo „Kruoja-2”

11′ [ 1 – 0 ] Armandas Breivė

13′ [ 2 – 0 ] Karolis Strolys

15′ [ 3 – 0 ] Tadas Lekeckas

32′ [ 4 – 0 ] Tadas Lekeckas

52′ [ 5 – 0 ] Markas Kardokas

65′ [ 6 – 0 ] Markas Kardokas

70′ [ 7 – 0 ] Markas Kardokas

75′ [ 8 – 0 ] Dovydas Tumosa

77′ [ 9 – 0 ] Markas Kardokas

87′ [ 10 – 0 ] Edvinas Puzara

89′ [ 11 -0 ] Edvinas Puzara

„Sūduva-2″: D.Lastauskas, G.Urba, D.Tumosa, D.Isoda ( 71′ E.Norkevičius ), A.Černius (46′ P.Daukša ), K.Strolys ( 46′ E.Puzara ), A.Breivė, R.Ledesma ( 46′ M.Kardokas ), T.Balde, T.Lekeckas ( 60′ M.Radzevičius ), G.Matulevičius (46′ T.Klimavičius ).

Kruoja-2”: A.Jonantas, R.Sutangarejevas, R.Šumnauskas, M.Eltermanis, E.Lukoševičius, G.Balašauskas, J.Bušmič, E.Šiukšta, D.Karpinskas, D.Krukas, D.Navadunskas.

Įdomu, kad šiose rungtynėse „Kruojos” dublerių komandoje žaidė pagrindinės komandos vartininkas Maris Eltermanis. Tiesa, šįkart jis buvo ne sau įprastoje vartininko vietoje, o žaidė aikštės viduryje.

„Sūduva-2” nuo pat pirmųjų minučių pradėjo įrodinėti savo pranašumą ir visiškai kontroliavo situaciją aikštėje. Marijampoliečiai rengė vieną ataką po kitos, o netrukus pradėjo ir mušti įvarčius. „Sūduva-2” per 6 minučių atkarpą pirmajame kėlinyje sugebėjo pelnyti tris įvarčius. Pasižymėjo aktyviausieji – Armandas Breivė, Karolis Strolys ir Tadas Lekeckas. Kėliniui artėjant į pabaigą T.Lekeckas įmušė dar kartą – jis sulaukė puikaus Dovydo Tumosos perdavimo ir nesunkiai padidino savo įvarčių kraitį.

Antrajame kėlinyje, nepaisant keletos keitimų, vaizdas aikštėje išliko panašus. Sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių, pasižyėmėjo puolėjas Markas Kardokas, bet tai buvo tik vienas iš keturių Marko įvarčių šiame kėlinyje. Galutinis rungtynių rezultatas buvo labai nemalonus svečiams iš Pakruojo. Septynis įvarčius antrajame kėlinyje įmušusi „Sūduva” iškovojo pergalę rezultatu 11-0.