Nesustabdomas S. Kerla atvedė „Sūduvą“ į pergalę Kaune (video santrauka)

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pratęsė įspūdingų rungtynių seriją. Per A lygos 25-ojo turo rungtynes mūsų komanda išvykoje nukovė Kauno „Stumbrą“ rezultatu 3:1 (1:0).

Pirmajame kėlinyje „Sūduva“ visiškai dominavo aikštėje ir galėjo pasižymėti net keletą kartų. 15 min. po Jeremy Manzorro smūgio kauniečius išgelbėjo vartininkas, o 33 min. Ovidijus Verbickas pataikė į skersinį. Ledus pavyko pralaužti 40 min., kai Andro Švrljugos nuo kampinio vėliavėlęs pasiųstą kamuolį galva į vartų tinklą įkalė Semiras Kerla.

Pastaroji situacija pasikartojo 70 min., kai po dar vieno kampinio ir A. Švrljugos perdavimo S. Kerla vėl galva pasiuntė kamuolį į vartus.

„Sūduvos“ legionieriui iš Bosnijos ir Hercegovinos tai buvo jau 6-asis įvartis A lygoje per 5 sužaistas rungtynes. Lietuvos čempionate gynėjas kol kas dar nė karto nepaliko aikštės be taiklaus smūgio!

Netrukus puikią galimybę įmušti turėjo ir Aleksandras Živanovičius, tačiau serbas nepataikė į vartus.

80 min. Marijampolės komanda gavo šaltą dušą, kai „Stumbro“ žaidėjai trejetu perdavimų perskrodė visą gynybą ir sušvelnino atsilikimą.

Vis dėlto daugiau Kauno komanda šiose rungtynėse išspausti nepajėgė. Tuo metu „Sūduvos“ komandoje po keitimo į aikštę žengęs Marjanas Altiparmakovskis pasinaudojo viena iš 3 turėtų galimybių ir jau per teisėjo pridėtą laiką padėjo rungtynėse tašką.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais rugsėjo 28-ąją 18 val. Marijampolėje su Utenos „Uteniu“.

Aistruoliai jau dabar gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. 5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

Planuokite laiką ir atvykite į stadioną, nes eiti į futbolą Marijampolėje – madinga!

SPAUSKITE ČIA IR ĮSIGYKITE PIGIAUSIĄ BILIETĄ Į GERIAUSIĄ VIETĄ STADIONE DABAR!