Šiauliuose patirtas pralaimėjimas

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ 34 turo rungtynes išvykoje pralaimėjo „Šiauliams“ 0:2 (0:2).

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo apylygis žaidimas. Pirmą rimtą galimybę sukūrė šiauliečiai – Eligijaus Jankausko slalomas baudos aikštelėje buvo įspūdingai sustabdytas vartininko Tomo Švedkausko. Į tai svečiai atsakė pavojingu Xabi Auzmendi smūgiu kontratakoje.

Kėlinio pabaigoje „Šiauliai“ sugebėjo per 3 minutes pasižymėti dukart. 38 minutę po Roko Lekiato perdavimo į vartininko aikštelę tikslų smūgį atliko Eligijus Jankauskas, o 41 min. marijampoliečiai nesustabdė Danielio Romanovskio, kuris prasiveržė baudos aikštelės linijos link ir pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą.

Po pertraukos šiauliečiai pademonstravo drausmingą gynybą ir „Sūduvai“ pakeisti rezultato nepavyko.

„Sūduva“ (54 tšk.) po šio pralaimėjimo turnyro lentelėje nusmuko į ketvirtąją vietą.